Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(06-04-2019, 19:29)zaekadj написа: [ -> ]папката BG TV Online на работи при мен изписва ми грешка на журнала или нещо подобно при вас същото ли е или аз съм направил нещо

Пуснали са пак източникът да преминава през Cloudflare и не може да се стигне до стрийма. След някой и друг ден ще го махнат и ще има достъп.
(07-04-2019, 00:32)martinstz написа: [ -> ]
(06-04-2019, 19:29)zaekadj написа: [ -> ]папката BG TV Online на работи при мен изписва ми грешка на журнала или нещо подобно при вас същото ли е или аз съм направил нещо

Пуснали са пак източникът да преминава през Cloudflare и не може да се стигне до стрийма. След някой и друг ден ще го махнат и ще има достъп.

Благодаря

В папката BG TVs възможно ли е да се оправят каналите макс спорт и да се добави макс спорт 4 в тази папка диемите работят без проблем но макс спорт не тръгват.
(07-04-2019, 11:38)zaekadj написа: [ -> ]
(07-04-2019, 00:32)martinstz написа: [ -> ]
(06-04-2019, 19:29)zaekadj написа: [ -> ]папката BG TV Online на работи при мен изписва ми грешка на журнала или нещо подобно при вас същото ли е или аз съм направил нещо

Пуснали са пак източникът да преминава през Cloudflare и не може да се стигне до стрийма. След някой и друг ден ще го махнат и ще има достъп.

Благодаря

В папката BG TVs възможно ли е да се оправят каналите макс спорт и да се добави макс спорт 4 в тази папка диемите работят без проблем но макс спорт не тръгват.

За последен път пиша по тази тема - всички секции ползват външни източници, които нямат нищо общо с мен. Ако там работят стриймовете, и тук ще работят, ако ли не - и тук няма да работят.
Извинявам си за въпроса, но къда мога да намеря добаката: Free BG/World Online TV? Ако правилно съм разбрал трябва да инсталирам добавката Elementum.nova и от пот минюто да го намеря. Таса ли е?
Не, инсталираш хранилището на Мартин(виж подписа му) и от него във видео добавки ще откриеш Free BG/World TV.
(24-04-2019, 15:38)ZZlatev написа: [ -> ]Не, инсталираш хранилището на Мартин(виж подписа му) и от него във видео добавки ще откриеш Free BG/World TV.

Благодаря. Намерих го. Има едно подразделение на  Free BG/World Online TV добавката Torrent TV/аcestream. Трябва ли да се инсталира аcestream добавката, и ако да от къде? Благодаря предварително.
Инсталирай си само Ace Stream engine на системата, която използваш.
http://wiki.acestream.org/wiki/index.php/Download
Смисъл на кодито или на компютъра който използвам? Ако на кодито, как, през диспечела ли?
(25-04-2019, 02:25)Петрови написа: [ -> ]Смисъл на кодито или на компютъра който използвам? Ако на кодито, как, през диспечела ли?

Инсталира се на компютъра/бокса/телефона. Това не е добавка за Коди, а си е самостоятелно приложение. Когато искаш да гледаш от този раздел, трябва да си си пуснал преди това приложението Ace stream. Иначе няма да ти тръгнат каналите.
Относно новата версия на добавката Sport365

При стандартна работа с добавката се получават някои аномалии, поради което препоръчвам да се направят следните настройки в нея:
В настройките на добавката сменете на PLAYBACK -> Playback with... да е Inputstream и стартирайте двете опции под него: Enable Inputstream adaptive и Enable Inputstream RTMP. Би трябвало да се оправи проблема. Ако нямате инсталиран Inputstream adaptive Коди ще ви пита дали искате да го инсталира. Дайте му Yes и изчакайте да се изтегли и инсталира. След това можете пак, за всеки случай, да разрешите двете опции.