Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Благодаря за бързият отговор! Ъпдейтнах версията,даже я изтрих и я инсталирах наново,но няма промяна... Интересното е че при брат ми в Кипър вървят,явно нещо за БГ са променили или аз не правя нещата както трябва...
(27-03-2019, 16:30)Andrioman написа: [ -> ]Здравейте! От няколко дни имам проблем с отварянето на каквито и да е канали от BG TV Online. Нито един канал не ми сработва. Някой друг има ли подобен проблем?
Здравей,
Току що пробвах 24 Kitc**n HD, A*фa TV, A*N и Balkа**ka HD от Bg Tv Online и при мен работят. Инсталираната версия на добавката при мен е последната - 03.27.01. Пробвах и бг ип и работи също.
С предишната версия на Free BG/World Online TV не ми изкарваше сорс за пускане, но след днешния ъпдейт работи!
Можеш ли да качиш лог файл от коди? Само така може да се види къде е проблема при теб иначе ще си играем на врачки....
Хм... интересно... Аз дори преинсталирах KODI,но пак същото... А как стават нещата с IP телевизиите? Трябва ли да съм абонат на някой доставчик или има вариант да гледам Free през KODI? Сори ако задавам тъпи въпроси,но почти нищо не вдявам за сега от KODI освен това как да си добавя репо,да инсталирам от zip и някои дреболии по настройките! Smile

Проблемът явно е от интернета ми или рутера,понеже сега пробвах да се вържа през телефона и телевизиите работят! Благодаря за съдействието!
Не мога да заредя 1. Free BG/World Online TV - в. 2019.03.27.01 стигам до Instal from repository-repo и спира.
(27-03-2019, 21:51)dimityr52 написа: [ -> ]Не мога да заредя 1. Free BG/World Online TV - в. 2019.03.27.01 стигам до Instal from repository-repo и спира.

Виж тук какво е написал Мартин! Или качи лог файл от инсталацията!
Това го виждам,но не го разбирам.Може ли по подробно да ми обясните.
Кое точно не разбираш? Как да изпратиш ип адреса ти на лично съобщение на @martinstz или как да качиш лог файл от коди?
Ако е ип адреса - от тази страница ще видиш кой ти е актуалния ип адрес, записваш(копираш) го и му го пращаш.

Ако е лог файла - на различните системи се намират на различни места, ето къде трябва да погледнеш в зависимост от това на каква оп система ти върви кодито:

Код:
Windows: C:\Users\{user_name}\AppData\Roaming\Kodi\kodi.log
Mac: /Users/{user_name}/Library/Application Support/Kodi/kodi.log
iOS: /private/var/mobile/Library/Preferences/Kodi/kodi.log
Android:{storage}/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log
Linux: ~/.kodi/kodi.log
OpenELEC & LibreELEC: /storage/.kodi/kodi.log
OSMC: /home/osmc/.kodi/temp/kodi.log
XBian: /home/xbian/.kodi/temp/kodi.log
Качваш го тук след това. Ето още малко инфо за лог на коди.
Коди лог файл
Този addon как да го вкарам в телевизора където е kodi?
(28-03-2019, 10:41)dimityr52 написа: [ -> ]Този addon как да го вкарам в телевизора където е kodi?

Кой аддон?
Всички аддони са в Хранилището. Инсталирайте него и от там добавките. В шапката на темата е описано как да добавите репото в Коди: https://kodibg.org/forum/thread-532-post...ml#pid8502
Не мога да направя новата актуализация от 27.03.2019.