Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте,
имам телевизор сони андроид с коди + иптв, но когато инсталирам ЕЛЕМЕНТУМ ми дава грешка краш и ресет и краш х3. Да не би да трябва да инсталирам версия за линукс арм в7?
Мерси
(28-12-2018, 20:40)edis написа: [ -> ]Здравейте,
имам телевизор сони андроид с коди + иптв, но когато инсталирам ЕЛЕМЕНТУМ ми дава грешка краш и ресет и краш х3. Да не би да трябва да инсталирам версия за линукс арм в7?
Мерси


Понякога след първоначална инсталация на Елементум трябва да рестартираш Коди за да тръгне нормално. Освен това в Settings - Service settings - Control - трябва да разрешиш Allow remote control from applications on other systems. Ако и така не се оправи, деинсталирай Елементум и пробвай да го инсталираш наново. За друго не се сещам.
Да, пробвах да инсталирам рестартирам деиндталирам и пак всичко по много пъти. Коди преинсталирах и всеки път когато се стартира коди се стартира и елементум от репо мар33 показва elementum crash restart 3x и после crashed too many times aborting.
Коди изтеглям от андроид маркет на гугъл от телевизор сони.
Здравейте,
елементум се оправи, след като му зададох Download path в една нова папка и тръгна и ми поиска БУРСТ. Преди беше DL path LIBRARY Path - special://......
мерси за поддръжката.
Друг въпрос е мога ли самият тунер на телевизора да бъде прочетен от Коди и да използвам УСАЛС и оскам емулатор?
Мерси
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Seirsanduk - в. 2018.12.30.01 - за в момента са спрели да използват Cloudflare, поради което имам възможност да възобновя добавката, но ако пак решат да ползват Cloudflare, пак ще спре да работи.
2. Free BG/World Online TV - в. 2018.12.30.01 - обновена секция Сеирсандък.
Браво работят,весело посрещане на Новата година пожелавам много здраве и щастлив живот.
Здравейте. Досега не бях имал проблеми с инсталирането на булсатком от Марти, но вече имам и аз ???
Module import Fail как да се справя с този проблем?пробвах да спра да се обновяват автоматично добавките, но удрям на камък.
(02-01-2019, 02:32)GM™ написа: [ -> ]Здравейте. Досега не бях имал проблеми с инсталирането на булсатком от Марти, но вече имам и аз ???
Module import Fail как да се справя с този проблем?пробвах да спра да се обновяват автоматично добавките, но удрям на камък.

Добавката си работи перфектно .
Проблема е в твоето устройство или грешно написана парола или интернета не ти достига за да се логне и извлече каналите.
Инсталирай на чисто и на ново всичко.
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.71
За много години! Много здраве и щастие през цялата година....

Марто, преди в твоето репо имаше една видео добавка ако не се лъжа - фанат тв? При теб ли беше или не, не си спомням точмо, а сега не я намирам!