Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(02-07-2018, 17:53)slp_pl написа: [ -> ]
(02-07-2018, 14:49)martinstz написа: [ -> ]Обновена добавка към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.18BG - Благодарение на колегата barev, вече към Elementum са добавени Zelka и Zamunda. За целта, след обновяване на добавката Elementum.burst, трябва в настройките на добавката, на Провайдъри, най-отдолу в списъка, да отметнете Zamunda и/или Zelka и в полетата за потребител и парола да въведете Вашите, с които влизате в съответните сайтове. След това, при пускане на избран филм или сериал през Elementum, вече ще Ви излизат резултати и от тези провайдъри. Огромни благодарности за barev!

А в каккво точно се изразява различието когато торентите са в Elementum.burst, спрямо стандартния начин на гледането на Zamunda и Zelka с Elementum, когато Вurst не е инсталиран?

Разликата е огромна, ето някои предимства:

1. Интеграция с библиотеката на Коди т.е. всички функции работят както при локални файлове вкл. EI, Fanart, колекции, гледани и т.н.
2. Добавяне на торент-файлове към библиотеката т.е. тези филми/сериали ще са като локални, макар че не се намират на диска, а са някъде в P2P пространството
3. Филтриране на торентите по качества и показване само на предпочитани такива, напр. само торенти 720п с достатъчно сийдъри във формат x265
4. Интеграция с популярни теми и добавки като EIM, Eminence и др.
5. Интеграция на много торент-тракери едновременно и избор на най-подходящ торент от всички предложени
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.18BG.01 - мисля, че успях да оправя проблема със Зелка, за Замунда още не. Качвам версия за тестване на Зелка. Замундата засега работи първоначално, но в един момент сработва СПАМ защитата и после вече не вади резултати. Надявам се с помощта на колегата barev да отстраним и този проблем.
При мен, при опит за ръчен ъпдейт не намира новата версия.
Ше изкчакам да мине известно време и ще пробвам.
(03-07-2018, 17:06)ZZlatev написа: [ -> ]При мен, при опит за ръчен ъпдейт не намира новата версия.
Ше изкчакам да мине известно време и ще пробвам.

От както прехвърлих нещата на нов хост и при мен се наблюдава такъв ефект. Като поизчакам и се появяват версиите, а когато не ми се чака деинсталирам репото и като го инсталирам наново и се появяват - така става по-бързо от чакането! Smile
Какво се случва с Elysium??? Не се отваря нищо.
(04-07-2018, 00:28)ivanhoe.bg написа: [ -> ]Какво се случва с Elysium??? Не се отваря нищо.

Това не е моя добавка Smile
Няма обновявания, може и да не я поддържат вече.
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.3.6

Тип програми:
1. Trakt - в. 3.2.1

(04-07-2018, 00:28)ivanhoe.bg написа: [ -> ]Какво се случва с Elysium??? Не се отваря нищо.

След кратко търсене намерих това:

[Изображение: image.jpg]
Пробвах го при мен и се появиха филмите и сериалите.
Да споделя малко мой опит относно Elementum Burst, което вероятно е най-доброто нещо излизало до момента за Коди и пести доста пари за премиум хостове. А пък без тях няма Full HD с долби звук, което пък е чара на гледането през KOdi. Очевидно за момента провайдърите Zamunda и Zelka не работят коректно с него. Аз лично ползвам свободния Rutor и частния Rutracker. Плюс е, че винаги има резултати с висока резолюция, достатъчно сийдъри и много бърза скорост за зареждане. В повечето случай 1080x ми тръгва за по-малко от 20 секунди. В настройки на Kodi -> Player -> Language -> Preferred audio language съм задал English. По този начин, дори да е от руски тракер и дублиран, филма си тръгва с оригиналното аудио на английски - Dolby 5.1 Smile
(05-07-2018, 16:42)beatfan написа: [ -> ]Да споделя малко мой опит относно Elementum Burst, което вероятно е най-доброто нещо излизало до момента за Коди и пести доста пари за премиум хостове. А пък без тях няма Full HD с долби звук, което пък е чара на гледането през KOdi. Очевидно за момента провайдърите Zamunda и Zelka не работят коректно с него. Аз лично ползвам свободния Rutor и частния Rutracker. Плюс е, че винаги има резултати с висока резолюция, достатъчно сийдъри и много бърза скорост за зареждане. В повечето случай 1080x ми тръгва за по-малко от 20 секунди. В настройки на Kodi -> Player -> Language -> Preferred audio language съм задал English. По този начин, дори да е от руски тракер и дублиран, филма си тръгва с оригиналното аудио на английски - Dolby 5.1  Smile

Можеш да добавиш ThePirateBay и GloTorrents. При тях също има много сийдъри и бързо се вързва. Иначе мисля, че със Зелка нещата се оправиха. Поне аз нямам проблеми с нея, както и ако не се пуска начесто търсения, и Замунда работи коректно.
(05-07-2018, 16:42)beatfan написа: [ -> ]... По този начин, дори да е от руски тракер и дублиран, филма си тръгва с оригиналното аудио на английски - Dolby 5.1  Smile

Cool това е решение за 20% от ползвателите. Какво става с огромната маса от 80% ???