Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(04-12-2018, 10:59)martinstz написа: [ -> ]Обновена добавка към репо Mar33:

1. Free BG/World Online TV - в.2018.12.04.01 - добавил съм нов раздел - World Channels (World). Тук има около 4-5000 канала от целия свят, включително и България (няма Макс Спорт-овете), като каналите постоянно търпят промени - добавят се нови, махат се стари и т.н. Това са каналите от HasBahCa-IPTV. Естествено, не всички работят, но процентът на работещите е доста голям, като засега българските работят всички (около 100 канала са).

Държа да подчертая, че не нося отговорност за каналите, които се предават като цяло в добавката, тъй като те се извличат от разни сайтове, които са със свободен достъп. Ако нещо спре, то значи, че на самия сайт не работи.

Респект за това което правиш.
Free BG/World Online TV май само в България може да се гледа.В Германия не се отваря и дава грешка
Със VPN пробвали?


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
Дай подробни указания как става. Моля. Може и на лични. Ако може стъпка по стъпка
Марто, как се подкарват субтитри, които вадят грешка при стартиране (“свалянето се провали”) през приставката за “subsunacs/subsab”?
Я изчакай малко да ми даде инфо fakoni за vpn и после питай марто за субтитрити
(07-12-2018, 21:41)lz2jvc написа: [ -> ]Я изчакай малко да ми даде инфо fakoni за vpn и после питай марто за субтитрити


Какво общо има моят въпрос с твоя за VPN-а, за да чакам?
Регистрирай си акаунт в AirVPN (15€ за три месеца), сваляш си VPN Manager за Коди и си готов.
(07-12-2018, 21:33)lz2jvc написа: [ -> ]Дай подробни указания как става. Моля. Може и на лични. Ако може стъпка по стъпка


Имаш лично..


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
(07-12-2018, 21:37)mirbg написа: [ -> ]Марто, как се подкарват субтитри, които вадят грешка при стартиране (“свалянето се провали”) през приставката за “subsunacs/subsab”?

С преработената добавка subsunacs-subsab (с тирето между думите). Тук съм описал за Андроид: https://kodibg.org/forum/thread-150-post...l#pid11914
Малко по-назад в темата има и за Windows и Линукс, където е обяснил ByJohnie.

(07-12-2018, 14:39)lz2jvc написа: [ -> ]Free BG/World Online TV май само в България може да се гледа.В Германия не се отваря и дава грешка

Кога ти дава грешка? Още при отварянето на добавката или след това, при отварянето на някоя категория?
Някой може ли да ми даде инструкции как се генерират m3u и tar.gz файла за Bulsat Fusion? Гледах видео инструкции, следвам ги , но нищо не се генерира. Пробвах друга добавка за булсат наречена iptv.bsc и с нея ми се фечват и се генерират списъците, но май каналите са по-малко. Ползвам собствения си булсат акаунт.