Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
здравей,
аз съм с Libreelec kodi 20.0 alpha1 RPi3 (т.е. python3) защо след като инсталирам добавката на мартин не виждам addons arenabg?
мога ли да инсталирам arenabg от другаде?
Здравейте,
Ако вече е обсъждано назад в темите се извинявам предварително за въпроса, но не намерих с търсачката.
Има ли начин да се показват Blu-ray папките на приставките Зелка, Арена, Замунда?

Благодаря и поздрави!
(17-12-2021, 18:29)nikolov_88 написа: [ -> ]Здравейте,
Ако вече е обсъждано назад в темите се извинявам предварително за въпроса, но не намерих с търсачката.
Има ли начин да се показват Blu-ray папките на приставките Зелка, Арена, Замунда?

Благодаря и поздрави!

Те могат да се листнат, но не съм убеден, дали могат да се просвирват през Коди. Ако не могат, то няма смисъл да се виждат!

(17-12-2021, 14:17)mari0 написа: [ -> ]здравей,
аз съм с Libreelec kodi 20.0 alpha1 RPi3 (т.е. python3)  защо след като инсталирам добавката на мартин не виждам addons arenabg?
мога ли да инсталирам arenabg от другаде?

Първо, една малка забележка - добавки и addons едно и също нещо. Инсталирате репо, а там има добавки Wink
Второ - има две добавки за Арена. Едната е преправена и работи с Python 3.x, а другата - не, та при Коди 20, би трябвало да се вижда само едната - Arena BG, а Arean Play да не се вижда.
Здрасти, Марто!
Просвирва ги кодито. Не съм сигурен само, дали HDR работи, но качеството е супер. Търсачката и Brust-а ги намират, така че май няма много смисъл да се виждат папките, защото то така или иначе не е каталог.
не виждам нито една

(19-12-2021, 20:41)mari0 написа: [ -> ]не виждам нито една

Пробвай да я изтеглиш от тук и да я инсталираш: https://dox.abv.bg/download?id=203c974ac3

(19-12-2021, 10:45)nikolov_88 написа: [ -> ]Здрасти, Марто!
Просвирва ги кодито. Не съм сигурен само, дали HDR работи, но качеството е супер. Търсачката и Brust-а ги намират, така че май няма много смисъл да се виждат папките, защото то така или иначе не е каталог.

Качил съм версии за Замунда и Зелка с добавени категории за Blu-ray и концерти.
Здравейте, имам проблем с възпроизвеждането на филми от Exodus изписва ми "Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени" Какво трябва да направя за да се опрсви проблема?!
А на някой да му крашва сървиса на Elementum постоянно от вчера или само е при мен? Крашва, рестартира няколко пъти и в крайна сметка не успява да зареди. Да не би да е минал някой ъпдейт или някоя от добавките интегрирани в него да прави проблем?
(26-12-2021, 17:22)beatfan написа: [ -> ]А на някой да му крашва  сървиса на Elementum постоянно от вчера или само е при мен? Крашва, рестартира няколко пъти и в крайна сметка не успява да зареди. Да не би да е минал някой ъпдейт или някоя от добавките интегрирани в него да прави проблем?

Дай му да се обнови, нищо че е обновен. Понякога така прави Smile

(26-12-2021, 16:58)registry81 написа: [ -> ]Здравейте, имам проблем с възпроизвеждането на филми от Exodus изписва ми "Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени" Какво трябва да направя за да се опрсви проблема?!

Обикновено значи, че не може да се свърже с източника.
Нямаше как да се обнови до същата версия, затова деинсталирах Elementum, но ме пита да запази ли настройките и аз се съгласих. След новата инсталация вече е ок и не крашва, а всичко по настройките ми се запази Smile