Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.3.8
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.53

Тип програми:
1. Elementum.burstBG - в. 2018.07.12.01 - козметична промяна.
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.19 - в тази версия са добавени към официалната добавка, провайдърите Zamunda и Zelka, както ги е направил колегата barev. Тук тези провайдъри се претърсват и плейват през torrent файловете, а не през магнет линковете, което в някои случаи води до активиране на спам защитата на съответния провайдър. Всеки сам да си реши, дали да ползва Замунда и Зелка от официалната добавка или от преработената от мен Elementum.burstBG, която ползва магнет линковете. Която и да решите да ползвате, ако ги имате инсталирани и двете, препоръчвам да махнете отметките за Замунда и Зелка от тази, която няма да ползвате. Smile



Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.19a - открих малък проблем в добавката при работа с новодобавените провайдъри Замунда и Зелка и съм го отстранил, така че вече работят.

2. Elementum.burstBG - в. 2018.07.13.01 - обновен код на добавката, спрямо промените в официалната добавка (обновен е само кодът. Работата с провайдърите не е пипана и си остава, както е замисълът на преработката - да работят чрез магнет линкове).
На телефона не стана да го подкарам кодито.На компа си вървеше но реших да пробвам версия 18 .И като стигна до настройването на PVR IPTV Simple Client се получава това : https://prnt.sc/k63c2j
Същото е и с телефона .Като не стана с версия 18 сложих старата версия но и там е така .Къде греша ???
Системата е Windows10 64 bit.
(13-07-2018, 18:51)Bupyca написа: [ -> ]На телефона не стана да го подкарам кодито.На компа си вървеше но реших да пробвам версия 18 .И като стигна до настройването на   PVR IPTV Simple Client се получава това :  https://prnt.sc/k63c2j
Същото е и с телефона .Като не стана с версия 18 сложих старата версия но и там е така .Къде греша ???
Системата е Windows10 64 bit.

Сложил ли си в настройките на Коди да се виждат скритите файлове и папки? Ако не си, няма да ти се получи Wink
Мисля, че на 17.6 беше в Библиотека, а на 18 в Медия.
Сложил съм да .Първо това правя след като сменя езика .
Щом си стигнал до директорията на добавката, значи виждаш скритите файлове.
След като направиш настройките на добавката зареждат ли ти каналите горе в дясно? В коя директория търсиш плейлистата? В addon data или user data?
Аз не мога да направя настройките на добавката нали затова пиша .Директорията е C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat
Добре, кажи какви настройки правиш. Откъде четеш и кво правиш.
(15-07-2018, 00:09)Bupyca написа: [ -> ]Аз не мога да направя настройките на добавката нали затова пиша .Директорията е C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat

Като инсталираш добавката за Булсат, старира ли се и отброява ли ти каналите, за които генерира плейлист, в горния десен ъгъл на Коди? Като отидеш в пътя, който си поместил, но не през Коди, има ли там генерирани файлове?