Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(22-07-2018, 14:53)martinstz написа: [ -> ]
(22-07-2018, 14:49)zdravkos написа: [ -> ]Страхотна работа Марто, поздравления  Smile

Имам само един въпрос, плайлситата с локално ип ли се генерира? Искам да я интегрирам в DreamOS!
Можеш ли да ми пратиш една плайлсита за проба, тъй като в момента нямам достъп до никакво коди и няма как да инсталирам добавката!
Благодаря предварително

Плейлиста можеш да го стартираш на всякакво у-во, на което имаш плейър, който да просвирва m3u файлове. Не е обвързан с IP адреси. Ето плейлист, генериран преди няколко минути. Има около 200 канала в него: https://ndox.abv.bg/download?id=5d464e544f
мерси, стана идеално, остава само епг-то, но него ще го взема от друго място, и пиконите...
Благодаря ти много  Wink

[Изображение: Test_IPTV.jpg]
(22-07-2018, 15:37)zdravkos написа: [ -> ]
(22-07-2018, 14:53)martinstz написа: [ -> ]
(22-07-2018, 14:49)zdravkos написа: [ -> ]Страхотна работа Марто, поздравления  Smile

Имам само един въпрос, плайлситата с локално ип ли се генерира? Искам да я интегрирам в DreamOS!
Можеш ли да ми пратиш една плайлсита за проба, тъй като в момента нямам достъп до никакво коди и няма как да инсталирам добавката!
Благодаря предварително

Плейлиста можеш да го стартираш на всякакво у-во, на което имаш плейър, който да просвирва m3u файлове. Не е обвързан с IP адреси. Ето плейлист, генериран преди няколко минути. Има около 200 канала в него: https://ndox.abv.bg/download?id=5d464e544f
мерси, стана идеално, остава само епг-то, но него ще го взема от друго място, и пиконите...
Благодаря ти много  Wink

Като взимаш ЕПГ-то, мога да помогна с ID-тата на каналите. Само трябва да ми кажеш, откъде го взимаш, за да ги видя как са там, защото сега за ID-та съм слагал имената на каналите и може да не сработи ЕПГ-то. Колкото до пиконите, в листа са зададени пътища, откъдето автоматично да сваля логата за всеки канал. Може тях да ползваш.
Това е плугининa за дреамбокс, който плзвам за иптв-епг:
EPG-Importer Plugin

тази страница също може да ти е интересна:
IPTV on Enigma2

П.С. Сори за офтопика!
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.56
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.58
Здравейте, а бе сигурно не съм направил нещо, но репо мар ми вади едни канали които за нищо не стават- имам нормални 3-4- няма канал 1, няма новите, няма бтв екшън и синема, при мен ли е грешката и може ли да дадете някой лист за тв бокс който няма да пропадне след 2 седмици. Искам да гледам българска телевизия, а не abc i cnn
Срам ме е, че пишеш в този форум.
(29-07-2018, 21:50)Валентин написа: [ -> ]Здравейте, а бе сигурно не съм направил нещо, но репо мар ми вади едни канали които за нищо не стават- имам нормални 3-4- няма канал 1, няма новите, няма бтв екшън и синема, при мен ли е грешката и може ли да дадете някой лист за тв бокс който няма да пропадне след 2 седмици. Искам да гледам българска телевизия, а не abc i cnn

Извинявай, но не разбрах много добре, какво точно вади репото и за какви канали иде реч? Защото самото репо не вади нищо, то само спомага да се инсталират определени добавки, които да се ползват после от потребителите. Та ако може по-подробно да обясниш, коя добавка ползваш, която не ти вади каналите, може и да успеем да ти помогнем.
Мартине на пича му трябват платените канали а не тези свободните. Иска да не плаща ни за кабелна ни за сателитна телевизия и да гледа 200 канала безплатно,.Мислил си е че в тия добавки има такава възможност и сега е разочарован от видяното .
(30-07-2018, 14:58)Alkatrazbg написа: [ -> ]Мартине на пича му трябват платените канали  а не тези свободните. Иска да не плаща ни за кабелна ни за сателитна телевизия и да гледа 200 канала безплатно,.Мислил си е че в тия добавки има такава възможност и сега е разочарован от видяното .

И мен това ме съмнява Wink
Ако намери такава, ще се радваме да я сподели Smile