Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(05-09-2020, 18:10)rodoshka написа: [ -> ]
(04-09-2020, 23:18)martinstz написа: [ -> ]
(04-09-2020, 23:04)rodoshka написа: [ -> ]Добър вечер, очаквано след като 78 ТВ стана платена и сайта им претърпя промяна и също вече е платен, добавката  “7/8 TV Play“ не работи, което е много жалко лично за менSad
За съжаление, няма какво да се направи по въпроса! Само след логване има достъп до предаванията. На този етап не мисля, че си заслужава труда, да правя нещо по добавката.
Благодаря ти за бързия отговор, ако си платя 2 лв. на месец дали ще мога да се логвам през сегашния вариант на добавката ти, защото сега съм в 7 дена тестов период но няма как да се логна защото ми дава “грешка“.......
Не ме устройва да гледам през лаптопа в сайта им, а на голям ТВ става само чрез Коди и твоята добавка.....
Няма да можеш. За да можеш, трябва доста да си поиграя да преправя добавката (а и не съм сигурен дали ще успея, тъй като има Captcha защита), но не смятам, че си залужава труда. На този етап добавката остава неработеща. Ще я махна тези дни от репото, като ми остане време.
Нов съм в форума и се извинявам предварително ако не е за тук но от mar 33 repository ми излиза ето това и не мога да инсталирам добавките.Ако можете да помогнете с нещо.С коди 18.8 съм[Изображение: 20200905-120400.jpg]
Жалко за добавката “7/8 TV Play“.Слави си вкара автогол. Huh
Ако на някой му се занимава да направи нещо за гледане на старите предавания ,ще е добре.Но,както писа Марто занимавката е голяма и едва ли си заслужава.
(06-09-2020, 02:48)NoobSaiBot написа: [ -> ]Нов съм в форума и се извинявам предварително ако не е за тук но от mar 33 repository ми излиза ето това и не мога да инсталирам добавките.Ако можете да помогнете с нещо.С коди 18.8 съм[Изображение: 20200905-120400.jpg]
Има вероятност да ти е блокиран IP адреса и да няма достъп до хоста, където се намира репото. Прати ми на лични външния си IP адрес, да мога да пусна запитване.
Към репото съм добавил добавката Sportowa TV. Полска добавка за гледане на преки спортни предавания и телевизии. От всички, които съм прегледал през последните месеци, тази ми се стори най-опростена и работеща.
Добавка iConcerts. Има ли възможност да се добави EPG time offset.
(05-10-2020, 09:43)VasDim написа: [ -> ]Добавка iConcerts. Има ли възможност да се добави EPG time offset.
Трябва да помисля, защото това не е точно истинско ЕПГ, а просто намерих някакъв сайт, където има програмата на канала и взимам направо от там. Колко е разминаването? Ако има някой сайт с по-добро разписание, драсни ми на лични и ще го огледам.
(05-10-2020, 16:04)martinstz написа: [ -> ]
(05-10-2020, 09:43)VasDim написа: [ -> ]Добавка iConcerts. Има ли възможност да се добави EPG time offset.
Трябва да помисля, защото това не е точно истинско ЕПГ, а просто намерих някакъв сайт, където има програмата на канала и взимам направо от там. Колко е разминаването? Ако има някой сайт с по-добро разписание, драсни ми на лични и ще го огледам.
За България е един час назад.
(05-10-2020, 17:05)VasDim написа: [ -> ]
(05-10-2020, 16:04)martinstz написа: [ -> ]
(05-10-2020, 09:43)VasDim написа: [ -> ]Добавка iConcerts. Има ли възможност да се добави EPG time offset.
Трябва да помисля, защото това не е точно истинско ЕПГ, а просто намерих някакъв сайт, където има програмата на канала и взимам направо от там. Колко е разминаването? Ако има някой сайт с по-добро разписание, драсни ми на лични и ще го огледам.
За България е един час назад.
Колегата Hangman ми прати на лични адрес, където разписанието е коректно спрямо България. Качил съм версия, където мисля, че е оправено. Ако има проблеми, пиши!
В момента е 16:11 06.10:2020. Изписано:
Сега
Def Leppard
а в момента върви концерта на TOTO.
по разписанието на https://iconcerts.stingray.com/en/NL/schedule концерта на ТОТО е от 14:55л