Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Free BG/World Online TV - в. 2019.01.16.02 - обновени някои канали в секция Sports TV. Направил съм, ако няма достъп до Сеирсандък или World Channels да не се виждат секциите, т.е. само ако има връзка с източниците, само тогава ще се появяват.

(16-01-2019, 13:16)dimityr52 написа: [ -> ]Защо не може да се инсталира Free BG/World Online TV.

Нямам проблеми с инсталирането на добавката.
Dimityr52
Пич, престани да задаваш такива въпроси! Никой не ти е длъжен да гадае какъв може да е проблемът при теб. Има достатъчно информация как се прикачва LOG файл. Можеш поне тва да направиш.

Аз ако ти кажа, че колата не пали, ще можеш ли да помогнеш? По-тъпото е, че на другите колите си палят.
Марто,какво стана с сайта дето ти го пратих.Има ли ценна информация относно защитата cloudflare за сеирсандъка.Ще може ли нещо да се направи.Там споменават за някакъв байпас,ама аз не съм в час и поради това ти го пратих ти да видиш.Ако няма нищо съществено да търся нещо друго по въпроса или нещо по конкретно
(16-01-2019, 20:35)lz2jvc написа: [ -> ]Марто,какво стана с сайта дето ти го пратих.Има ли ценна информация относно защитата cloudflare за сеирсандъка.Ще може ли нещо да се направи.Там споменават за някакъв байпас,ама аз не съм в час и поради това ти го пратих ти да видиш.Ако няма нищо съществено да търся нещо друго по въпроса или нещо по конкретно

Прегледах сайта, но още не съм се заел да тествам нещата. Просто не ми е приоритет и нямам много свободно време.  Сега обмислям друго нещо, но не знам дали си заслужава труда, та още не съм решил дали да предприемам нещо по въпроса или не. Някой ден, ако ми дойде музата, ще се разбере Smile
Здравейте, от доста време следя форума. Имам инсталиран Kodi на лаптопа и ползвам само Fusion добавката като имам акаунт към Булсатком. Днес реших да сложа Kodi и на една стационарна машина в детската и да ползвам телевизора като медия-център. С голяма мъка успях да подкарам Fusion от репо-то на Мартин, със всички  екстри(цветни лога на програмите и т.н.) но без картина. Звука се чува, каналите се сменят но на екрана излизат смо едни цветни фонове. Телевизора е старичък LСD Samsung HD ready, но не вярвам в резолюцията да е причината. Моля помогнете как да кача лог-файл за да го види някой който разбира повече от мен и ако може да ми помогне. Предварително Ви благодаря.
(18-01-2019, 17:30)pyrpyl написа: [ -> ]Здравейте, от доста време следя форума. Имам инсталиран Kodi на лаптопа и ползвам само Fusion добавката като имам акаунт към Булсатком. Днес реших да сложа Kodi и на една стационарна машина в детската и да ползвам телевизора като медия-център. С голяма мъка успях да подкарам Fusion от репо-то на Мартин, със всички  екстри(цветни лога на програмите и т.н.) но без картина. Звука се чува, каналите се сменят но на екрана излизат смо едни цветни фонове. Телевизора е старичък LСD Samsung HD ready, но не вярвам в резолюцията да е причината. Моля помогнете как да кача лог-файл за да го види някой който разбира повече от мен и ако може да ми помогне. Предварително Ви благодаря.

Пробвай в настройките на Коди, в Плейър да си поиграеш с настройките за видео ускорение - изключи хардуерното ускорение и виж дали ще има ефект:


[Изображение: 3.png]

При теб  може ускорителят да е с друго име или да са повече от един. Просто си поиграй с тези настройки.
(18-01-2019, 17:37)martinstz написа: [ -> ]
(18-01-2019, 17:30)pyrpyl написа: [ -> ]Здравейте, от доста време следя форума. Имам инсталиран Kodi на лаптопа и ползвам само Fusion добавката като имам акаунт към Булсатком. Днес реших да сложа Kodi и на една стационарна машина в детската и да ползвам телевизора като медия-център. С голяма мъка успях да подкарам Fusion от репо-то на Мартин, със всички  екстри(цветни лога на програмите и т.н.) но без картина. Звука се чува, каналите се сменят но на екрана излизат смо едни цветни фонове. Телевизора е старичък LСD Samsung HD ready, но не вярвам в резолюцията да е причината. Моля помогнете как да кача лог-файл за да го види някой който разбира повече от мен и ако може да ми помогне. Предварително Ви благодаря.

Пробвай в настройките на Коди, в Плейър да си поиграеш с настройките за видео ускорение - изключи хардуерното ускорение и виж дали ще има ефект:


[Изображение: 3.png]

При теб  може ускорителят да е с друго име или да са повече от един. Просто си поиграй с тези настройки.
Пробвах какво ли не. Инсталирах, деинсталирах, вече не тръгва и звука. Разочарован съм от себе си. Няма ли начин да екпортирам настройките от лаптопа и да ги импортирам на компа?
(18-01-2019, 23:05)pyrpyl написа: [ -> ]
(18-01-2019, 17:37)martinstz написа: [ -> ]
(18-01-2019, 17:30)pyrpyl написа: [ -> ]Здравейте, от доста време следя форума. Имам инсталиран Kodi на лаптопа и ползвам само Fusion добавката като имам акаунт към Булсатком. Днес реших да сложа Kodi и на една стационарна машина в детската и да ползвам телевизора като медия-център. С голяма мъка успях да подкарам Fusion от репо-то на Мартин, със всички  екстри(цветни лога на програмите и т.н.) но без картина. Звука се чува, каналите се сменят но на екрана излизат смо едни цветни фонове. Телевизора е старичък LСD Samsung HD ready, но не вярвам в резолюцията да е причината. Моля помогнете как да кача лог-файл за да го види някой който разбира повече от мен и ако може да ми помогне. Предварително Ви благодаря.

Пробвай в настройките на Коди, в Плейър да си поиграеш с настройките за видео ускорение - изключи хардуерното ускорение и виж дали ще има ефект:


[Изображение: 3.png]

При теб  може ускорителят да е с друго име или да са повече от един. Просто си поиграй с тези настройки.
Пробвах какво ли не. Инсталирах, деинсталирах, вече не тръгва и звука. Разочарован съм от себе си. Няма ли начин да екпортирам настройките от лаптопа и да ги импортирам на компа?

С коя версия на Коди пробваш? На каква ОС? Пробвай да махнеш цялото Коди и наново да го инсталираш. И пипай само хардуерното ускорение. Обикновено от там е проблемът, стига да не си на Win Xp, че там май вече не работи Коди 17 и нагоре.
На Win 10 съм, с Криптон 17.6. Преинсталирах няколко пъти. Понякога не вижда файловете в C:\Users\User\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.program.bscfusion\dat, въпреки че  съм чекнал да се виждат скритите файлове и в програмата и в експлорера на Win-а. За хардуерното ускорение вариантите са само "ВКЛ-ИЗКЛ".
Здравейте, имам въпрос относно Fusion tv добавката. Има ли някакъв начин да подобря резолюцията или 640х380 е максимума?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk