Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(03-08-2019, 11:44)zaekadj написа: [ -> ]Понеже в темата пишете за приставките за субтитри не знам дали е уместно да задам въпроса си тук ,но използвам замунда през коди и искам да попитам ако сваля приставката autosub ще намира ли субтитрите сама?
Абе моля четете!!!
AutoSubs - услуга за автоматично извеждане на екрана за търсене на субтитри, когато стартирате даден филм или сериал

т.е. Ще ти стартира услугата да търсиш субтитри без да отиваш на менюто за търсене на субтитри! ( Егати тъпото обяснение!)
(03-08-2019, 11:44)zaekadj написа: [ -> ]Понеже в темата пишете за приставките за субтитри не знам дали е уместно да задам въпроса си тук ,но използвам замунда през коди и искам да попитам ако сваля приставката autosub ще намира ли субтитрите сама?

Приставката Autosub НЕ намира никакви субтитри. Нейната единствена цел е при стартиране на даден филм/сериал да стартира директно търсенето на субтитри, т.е. да не си играете ръчно да пускате да търси за субтитри. В някои добавки има опция за автоматично зареждане на субтитрите, но те предимно търсят в Opensubtitles. В Коди също има настройка да стартира автоматично първите намерени субтитри, но при всички положения няма добавка с изкуствен интелект, която да разбере кой релийз на филма/сериала стартирате и от там да намери най-удачните за релийза субтитри и да ги стартира. Wink
мерси
Към добавката Free BG/World Online TV съм добавил нова секция BG TV Live, като няма да назовавам източника, па барем издържи по-дълго. И тук, както и при другите секции в добавката, важи правилото - стриймовете не са мои, ако не работят значи или на източника не работят, или на източника са променили нещо и ако мога ще го оправя, ако не мога - спирам секцията. За това Ви моля, ако спре да работи, да ми пишете, за да мога да погледна, защото както и при другите секции - аз не гледам нищо от тук и не следя кое работи, и кое не Smile
Добавих една малка добавчица в репото, за възпроизвеждане на ТВ Българе, по молба на колега от друг форум: TV Bulgare - в. 2019.09.03.01
Много добре си направил с тия неща които си добавил но защо не махнеш другите папки които не работят ?
(05-09-2019, 12:36)zaekadj написа: [ -> ]Много добре си направил с тия неща които си добавил но защо не махнеш другите папки които не работят ?

Защото не ползвам добавката и не знам кое работи и кое не. Като констатирате, че нещо не работи, пишете. Сега ги попрехвърлих и всичко си работеше.
(05-09-2019, 14:32)martinstz написа: [ -> ]
(05-09-2019, 12:36)zaekadj написа: [ -> ]Много добре си направил с тия неща които си добавил но защо не махнеш другите папки които не работят ?

Защото не ползвам добавката и не знам кое работи и кое не. Като констатирате, че нещо не работи, пишете. Сега ги попрехвърлих и всичко си работеше.

Марто,
на твое място бих престанал да се интересувам от добавката за в бъдеще. Не гледаш, но ги обслужваш, а те по традиция са недоволни.

Big Grin Представяш ли си колко време пропилява ЗаекаДЖ за да отваря празни папки, а ти си пиеш биричка и не мислиш за него? Big Grin Cool
Ненужен коментар, @xbmcbg. Уважавам труда на @martinstz, гледам да помагам, когато мога. Колегата по-горе според мен е имал за цел да помогне, а не да бъде "недоволен". Погледни колко благодарности има @martinstz и ще видиш, че хората уважават труда му. Знам, че и този ми коментар е излишен и че можеш да го напиша на лични, но целта ми е да го видят и другите участници в темата. Ако администратора или модератора реши да изтрие мнението ми - няма да възразя. Нямам намерение да влизам в дискусия и най-вече нямам намерение да който и да е.
Добре е когато има различни мнения, аз уважавам твоята позиция, но написаното от "заека ДЖ" ми звучи като странна похвала/помощ от типа "момче направил си нещо, но аз няма да ходя след теб да почиствам защото твоята работа е доста мърлява". Той (и не само той) не знае и не иска да разбере, че никой с нищо не му е длъжен и вероятно не е разбрал, че Мартин не е човек на заплата които трябва да му осигурява безплатна телевизия, а го прави от сърце когато може като "краде" от времето за своето семейство или бизнес.
Може и да греша, след 27 години зад граница имам известни проблеми да разбирам българският манталитет и изказ независимо от факта, че говорим на родният ми език.
Преди време след подобно нахалство тук, форума беше напуснат от друг автор на аддони (бай Джони) който започна от "0" и след кратък период от време започна да бълва по няколко на ден. Във форума има достатъчно информация как да се създаде аддон и който има желание всичко да му е перфектно може да си ги прави сам, в противен случа ще ползва това което е налично без да мрънка.
Нямам желанието или претенциите да ме харесвате, просто изразявам моята позиция и гледна точка.