Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(12-10-2020, 15:46)martinstz написа: [ -> ]
(12-10-2020, 14:33)Majide написа: [ -> ]
(12-10-2020, 10:31)martinstz написа: [ -> ]...е премахната от репото. Все още съм в процес на обмисляне, дали да я пусна пак, тъй като рискувам да влезна в един цикъл на надпревара със собствениците на сайта...
 Точно по тази причина "пенсионирах" тази приставка, преди ти да се мотивираш да я възкресиш наново. Въпросните собственици на сайта/сайтовете (няколко еднакви са с различен домейн и различен skin, но филмовата им база е идентична), разчитат единствено на печалба от реклами. Те не продават достъпа до съдържанието и рекламите са единствения им приход. Когато ги гледате през Коди, не могат точно да ви проследяват, таргетират и да ви облъчват с реклами - затова и са на загуба от вас (по точно имат пропуснати ползи) Sleepy
Така е, но все пак рядко се правеха промени и не ми пречеше да ги оправям, обаче един потребител им писал директно на тях с въпрос, защо добавката не работела и хората му отговорили кратко и ясно: "Нямаме добавка за Коди. Който я е направил, да помага. Няма и да работи в бъдеще. Ще бъде блокирана.". На което човечецът просто им благодарил... Е, те за това спирам да я поддържам и я махнах от репото. Аз си я оправих и пак си работи, но няма да я пусна публично, но пък бих я дал на някой, който се ангажира да я поддържа. Докато си правеха обичайните промени, не ми пречеше да я обновявам, но сега те ще дебнат постоянно, дали ще се появи работеща и веднага ще променят нещо по сайта, а аз нямам нито времето, нито нервите да се занимавам с постоянни корекции по добавката и да си играя на котка и мишка.
Жалко за хубавата добавка. Голямо благодаря за отделеното време и труд!
Здравейте,
Пробвахме един нов ТV оператор и не съм влизал в добавката BG TV Player близо два месеца.Сега забелязвам, че HBO каналите в това число и Cinemax, нямат субтитри или дублаж на български.
Нещо в настройките ли съм объркал и трябва да се пипне?
Поздрави
(14-11-2020, 18:50)perun написа: [ -> ]Здравейте,
Пробвахме един нов ТV оператор и не съм влизал в добавката BG TV Player близо два месеца.Сега забелязвам, че HBO каналите в това число и Cinemax, нямат субтитри или дублаж на български.
Нещо в настройките ли съм объркал и трябва да се пипне?
Поздрави
Здравейте!

Добавката ползва външни източници и каквото има поместено там като стриймове, това излиза и в добавката. Може би стрйимовете там не са с вградени субтитри и за това не се появяват.
Здравейте , искам да попитам дали някой друг има проблеми с HBO ,HBO 2 ,HBO 3 и CINEMAX всички други канали от FREE BG/WORLD TV работят без проблем а при изброените постояно има лагване или буфериране ?
(27-11-2020, 01:00)djivanp написа: [ -> ]Здравейте , искам да попитам дали някой друг има проблеми с HBO ,HBO 2 ,HBO 3 и CINEMAX всички други канали от FREE BG/WORLD TV работят без проблем а при изброените постояно има лагване или буфериране ?
Вече почва да ми омръзва да пиша едно и също. Добавката НЕ разполага със собствени стриймове! Всички стриймове се извличат от различни източници. Ако там нещата не са както трябва и в добавката няма да бъдат. Ако нещо не работи там и в добавката няма да работи. Каквото е - такова е! Нищо не може да се направи по въпроса!
Благодаря за разбирането, но вече поне 30 пъти го пиша това!
(27-11-2020, 12:18)martinstz написа: [ -> ]
(27-11-2020, 01:00)djivanp написа: [ -> ]Здравейте , искам да попитам дали някой друг има проблеми с HBO ,HBO 2 ,HBO 3 и CINEMAX всички други канали от FREE BG/WORLD TV работят без проблем а при изброените постояно има лагване или буфериране ?
Вече почва да ми омръзва да пиша едно и също. Добавката НЕ разполага със собствени стриймове! Всички стриймове се извличат от различни източници. Ако там нещата не са както трябва и в добавката няма да бъдат. Ако нещо не работи там и в добавката няма да работи. Каквото е - такова е! Нищо не може да се направи по въпроса!
Благодаря за разбирането, но вече поне 30 пъти го пиша това!
Извинявам се !
Първа програма има ли някъде програма!?
(29-11-2020, 01:17)jordan23bg написа: [ -> ]Първа програма има ли някъде програма!?
Само тук: https://www.facebook.com/pyrvaprograma
Здравейте
Филмите от Замунда тръгват но нямат субтитри - опитах какво ли не по настройки ,но без успех. Някакви насоки?
(01-12-2020, 21:55)parno написа: [ -> ]Здравейте
Филмите от Замунда тръгват но нямат субтитри - опитах какво ли не по настройки ,но без успех. Някакви насоки?

За да Ви се зареждат субтитри, трябва да имате инсталирани добавки за тях! Иначе от Замунда и другите торент добавки, тръгват само филмите. Субтитрите се зареждат с добавки за тях, които търсят в съответните сайтове за субтитри. Има ги всички необходими добавки за субтитри в репото.