Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.3.9

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.20 - в тази версия разработчиците са направили някои кардинални промени, поради което добавката вече не работи под Windows! Поради тази причина старата версия съм я преименувал и съм я качил в репото като Elementum.burst-Win. Ако някой ползва добавката под Windows, да инсталира преименуваната добавка (старата версия).

Нова добавка към репо  Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst-Win - в. 0.0.19а - това е старата, работеща и под Windows, добавка Elementum.burst. Ако я ползвате под Windows, инсталирайте нея, защото оригиналната, поне в тази си версия, не работи под Windows.
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Neptune Rising - в. 1.4.8

Тип програми:
1. Elementum.burstBG - в. 2018.08.01.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.20. Както и при нея, след обновяването добавката вече не работи под Windows! Писано е на разработчиците, отговорили са кратко и (не)ясно - Version 0.0.20 not working on Windows. Поради тази причина старата версия съм я преименувал и съм я качил в репото като Elementum.burstBG-Win. Ако някой ползва добавката под Windows, да инсталира преименуваната добавка (старата версия).

Нова добавка към репо  Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burstBG-Win - в. 2018.08.01.01 - това е старата, работеща и под Windows, добавка Elementum.burstBG. Ако я ползвате под Windows, инсталирайте нея, защото оригиналната, поне в тази си версия, не работи под Windows.
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.21 - разработчикът е отстранил проблема с работа на добавката под Windows, така че можете да я ползвате спокойно. Поради тази причина премахвам от репото временната добавка Elementum.burst-Win.
3. Elementum.burstBG - в. 2018.08.03.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.21. Както и при нея, след обновяването добавката вече работи и под Windows! Поради което премахвам от репото временната добавка Elementum.burstBG-Win.

Премахнати добавки от репо  Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst-Win
2. Elementum.burstBG-Win
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Placenta - в. 1.4.2
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.22
2. Elementum.burstBG - в. 2018.08.06.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.22.
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.59 - след инсталация ще Ви поиска да зададете път към Library. Задайте някакъв, дайте ОК и после, ако искате да го махнете този път, пак влезте в настройките и дайте Reset all paths. Така ще Ви се зареди пътят по подразбиране, ако не искате да имате точно указан път. Освен това, ако ползвате буфериране в РАМ паметта, вече не е необходимо да посочвате Download path. Като дадете Reset all paths ще изчезне и Download пътя.
Каква е разликата спрямо 21? Защото под Windows версия 21 уж трябва да работи, ама не зареждаше линковете и показваше грешки и аз се върнах на 19а.
(06-08-2018, 15:34)beatfan написа: [ -> ]Каква е разликата спрямо 21? Защото под Windows версия 21 уж трябва да работи, ама не зареждаше линковете и показваше грешки и аз се върнах на 19а.

И 21, и 22 при мен работят без проблеми под Windows, на няколко машини. Пробвай с 22 и виж как ще се държи.
Обновена добавка към репо Mar33:

Тип програми:
1. Fusion TV Android - в. 2018.08.07.02 - през последните дни се забеляза тенденция да не може да се генерира плейлист с каналите от първия път, поради някаква причина (неясна за мен, засега), но пък от опит забелязах, че най-много от третия опит и генерирането минава успешно. Поради това преработих малко добавката така, че да позволява няколко опита за генериране на плейлист преди да извади съобщението за грешка. За целта в настройки на добавката съм задал възможност за избор на брой опити от 1 до 10, като по подразбиране е 3:

[Изображение: 1.jpg]
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.24
2. Elementum.burstBG - в. 2018.08.08.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.24.