Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Само Аз ли имам проблеми със свалянето на субтитри от Yavka?
Ползвам и Bazarr като един от източниците му е Yavka там също има проблеми!
Цитат:Throttling yavkanet for 10 minutes, until 21/08/18 20:59, because of: HTTPError. Exception info: '404 Client Error: Not Found for url: https://yavka.net/subs/9465/BG/404.php'
(18-08-2021, 22:36)chitalov написа: [ -> ]Само Аз ли имам проблеми със свалянето на субтитри от Yavka?
Ползвам и Bazarr като един от източниците му е Yavka там също има проблеми!
Цитат:Throttling yavkanet for 10 minutes, until 21/08/18 20:59, because of: HTTPError. Exception info: '404 Client Error: Not Found for url: https://yavka.net/subs/9465/BG/404.php'

Това, което си постнал, не е от добавката Bulgarian Subs. Колкото до самата добавка, оправил съм я да работи пак с Yavka, че пак са му променили кода на сайта.
А този Bazarr нямам представа какво е Smile
Благодаря са фикса !!! А лога е от Bazarr.
Здравейте, имам следния проблем.
До края на юли месец ползвах безпроблемно Коди 19 Matrix с репото на Мартин. След 3 седмици неизползване на бокса вече не мога да подкарам бг програмите от Free BG/World Online TV. Другите програми в пакета работят само българските не. Грешката която изписва е:
Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени. Проверете в журнала за повече информация.
Там съответно няма нищо записано. Пробвах с преинсталация на репото и самото коди няколко пъти, не ще и не ще.
Самия бокс е S10 PLUS с андроид 8.1.0
Ако някой има идея или знае каква е причината ще съм благодарен да я сподели.
(28-08-2021, 16:31)krasistefanov написа: [ -> ]Здравейте, имам следния проблем.
До края на юли месец ползвах безпроблемно Коди 19 Matrix с репото на Мартин. След 3 седмици неизползване на бокса вече не мога да подкарам бг програмите от Free BG/World Online TV. Другите програми в пакета работят само българските не. Грешката която изписва е:
Един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени. Проверете в журнала за повече информация.
Там съответно няма нищо записано. Пробвах с преинсталация на репото и самото коди няколко пъти, не ще и не ще.
Самия бокс е S10 PLUS с андроид 8.1.0
Ако някой има идея или знае каква е причината ще съм благодарен да я сподели.

Точка 5 от шапката на темата: 5. Free BG/World Online TV - добавка, в която са събрани няколко източника за онлайн телевизии, които ги има свободно в интернет. Добавката не съдържа собствени нелегални стриймове към телевизии! Всички канали, които има в добавката се стартират от различни източници (сайтове). Ако някой канал не тръгва, то значи, че и на източника не работи. Ако не се вижда някой канал, то просто го няма.

Надявам се, че това дава отговор на запитването Ви!
Здравейте,

да попитам нещо - някой имал ли е проблеми с инсталирането на Sportowa на Коди 19+? Аз пробвах с версията от това репо, както и с тази от репото на мбебе, която е по-нова, и все пищи, че иска Питон 2.1.0. Добре, че SportHD работи, та да има алтернатива.

Поздрави!
(02-09-2021, 22:09)miros-ps написа: [ -> ]Здравейте,

да попитам нещо - някой имал ли е проблеми с инсталирането на Sportowa на Коди 19+? Аз пробвах с версията от това репо, както и с тази от репото на мбебе, която е по-нова, и все пищи, че иска Питон 2.1.0. Добре, че SportHD работи, та да има алтернатива.

Поздрави!


Инсталираш я на Kodi 19.1 Matrix и за това - не, няма начин. Тези приставки ще работят до версия 18.9
(02-09-2021, 22:09)miros-ps написа: [ -> ]Здравейте,

да попитам нещо - някой имал ли е проблеми с инсталирането на Sportowa на Коди 19+? Аз пробвах с версията от това репо, както и с тази от репото на мбебе, която е по-нова, и все пищи, че иска Питон 2.1.0. Добре, че SportHD работи, та да има алтернатива.

Поздрави!

Самата добавка е преправена да работи с Коди 19.х, но добавки, които са ѝ необходими за да работи, като script.module.js2py и script.module.pytz, не са преправени и не работят с Коди 19.х. Ако им намериш версии, пренаписани на python 3, за да работят с Коди 19.х, можеш да ги инсталираш първо тях и след това да пробваш да инсталираш Sportowa. Би трябвало да стане номера.
(04-09-2021, 17:15)martinstz написа: [ -> ]
(02-09-2021, 22:09)miros-ps написа: [ -> ]Здравейте,

да попитам нещо - някой имал ли е проблеми с инсталирането на Sportowa на Коди 19+? Аз пробвах с версията от това репо, както и с тази от репото на мбебе, която е по-нова, и все пищи, че иска Питон 2.1.0. Добре, че SportHD работи, та да има алтернатива.

Поздрави!

Самата добавка е преправена да работи с Коди 19.х, но добавки, които са ѝ необходими за да работи, като script.module.js2py и script.module.pytz, не са преправени и не работят с Коди 19.х. Ако им намериш версии, пренаписани на python 3, за да работят с Коди 19.х, можеш да ги инсталираш първо тях и след това да пробваш да инсталираш Sportowa. Би трябвало да стане номера.

Ясно, мерси за обяснението!
Ще се надявам, че хората по-запознати с тези неща ще ги преправят по някое време, до тогава ще си ползвам SportHD-то.

Поздрави!
Здравейте,

От известно време не ми зарежда никакви канали в FreeBG-то. Някой има ли някаква представа какво може да се случва...пиши ми да си проверя логовете за повече детайли.
Благодаря предварително