Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Popcorn [emoji897] [emoji355] Има ли филми или сериали с бг аудио?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
@martinstz, след днешната актуализация на Elementum Burst не мога да заредя няколко provider-а и ми дава timed out; друг проблем, който открих на Elementum Burst е че в настройките Private Trackers не ми позволява да sroll-вам целия списък. Може ли, моля те, да дадеш някоя стара добавка, която работи?
(16-12-2018, 15:42)mitkoiphone написа: [ -> ]Popcorn [emoji897] [emoji355] Има ли филми или сериали с бг аудио?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Popcorn Time ползва yts.am за филми и eztv.io за сериали, а там едва ли ще намериш нещо с българско аудио. За целта по-добре ползвай Elementium с Elementum Burst BG.
Нещо не успях да ги конфигурирам както трябва тия представки. Мисълта ми е че от Замунда тръгват филмите с Елемнтум но иначе не мога да го подкарам. Иначе те от Замунда, злека и енерги ли е базата данни за бг аудио филми?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
(16-12-2018, 20:21)sapiora написа: [ -> ]@martinstz, след днешната актуализация на Elementum Burst не мога да заредя няколко provider-а и ми дава timed out; друг проблем, който открих на Elementum Burst е че в настройките Private Trackers не ми позволява да sroll-вам целия списък. Може ли, моля те, да дадеш някоя стара добавка, която работи?

Иди на добавката и ѝ дай - Обновяване, от там избери да се обнови от моето хранилище. Аз още не съм качил новите версии, щото не ми е останало време Smile

П.П. Вече обнових добавките. Ако още ти трябва стара версия, пиши ми на лични и ще ти изпратя линк. Аз тествах обновените версии и при мен всичко си върви нормално.
Обновени добавки към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.67

Тип програми:
1. Elementum.burst - в. 0.0.32
2. Elementum.burstBG - в. 2018.12.17.01 - версията е обновена спрямо промените в оригиналната Elementum.burst - v.0.0.32.
Не знам какво да ви кажа. Направих чиста инсталация на цялото Kodi 18 RC3 и пак имам същите проблеми с Elementum Burst и Elementum:
- избирам свободни provider-и от Public trackers на Elementum Burst: RARBG, 1337, YTS и др. и като тръгна да зареждам филм или сериал ми излиза, че тези provider-и Timed Out и не ми изкарва филми или сериали;

- като отида на настройките на Elementum Burst при Public trackers нямам проблем да scroll-вам из тях, но при Private Trackers като scroll-вам надолу стигам само до tfile.me, като scroll-вам нагоре стигам (отдолу нагоре) до XtremeZone;

- в същите настройки на Elementum Burst - Private tracker като избера Zamunda успявам да си вкарам потребителското име и паролата, но като избера Zelka ме пита дали наистина иска да върна фабричните настройки на Private trackers.
(17-12-2018, 22:42)sapiora написа: [ -> ]Не знам какво да ви кажа. Направих чиста инсталация на цялото Kodi 18 RC3 и пак имам същите проблеми с Elementum Burst и Elementum:
- избирам свободни provider-и от Public trackers на Elementum Burst: RARBG, 1337, YTS и др. и като тръгна да зареждам филм или сериал ми излиза, че тези provider-и Timed Out и не ми изкарва филми или сериали;

- като отида на настройките на Elementum Burst при Public trackers нямам проблем да scroll-вам из тях, но при Private Trackers като scroll-вам надолу стигам само до tfile.me, като scroll-вам нагоре стигам (отдолу нагоре) до XtremeZone;

- в същите настройки на Elementum Burst - Private tracker като избера Zamunda успявам да си вкарам потребителското име и паролата, но като избера Zelka ме пита дали наистина иска да върна фабричните настройки на Private trackers.
Явно нещо не правиш както трябва.
Давай пак наново ,пробвай с Elementum.burstBG аз инсталирам нея и нямам никакви проблеми./това от добавка тип програми/
След това добавки тип видео Elementum,Zamunda Magnet, Zelka Magnet
Следвай стъпките и ще се справиш, ако ли не утре след 18 ч влез във Коди групата във Фейса и на месинджъра ще ти обясня
@rtk, благодаря за помощта. С Elementum Burst BG нямам проблем, но там има само 3 торент доставчици, а аз искам да използвам и тези, които са в класическия Elementum Burst. Понякога на RARBG, 1337, YTS, iDope и др. излизат повече резултати с високо качество и звук.
(18-12-2018, 11:40)sapiora написа: [ -> ]@rtk, благодаря за помощта. С Elementum Burst BG нямам проблем, но там има само 3 торент доставчици, а аз искам да използвам и тези, които са в класическия Elementum Burst. Понякога на RARBG, 1337, YTS, iDope и др. излизат повече резултати с високо качество и звук.

За тези, които имат проблем с новата версия на Elementum, пробвайте в настройките на добавката, секция Proxy, да забраните "Enable built in http proxy" и вижте дали има ефект.