Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Проблемът е при теб, репото работи! 
Кажи защо не можеш да актуализураш добавката? Единия вариант е да ни покажеш лог от кодито!
Другият вариант е да отидеш на врачка или да се обадиш на импулсите телефони, на тези дето предсказват разни али-бали...

Кой вариант избираш? 

Безсмислено е да се пише повече на база инфото, което даваш, а и не е наша работа да ти вадим думите с ченгел! Как да ти се помогне като дори не си написал на какво е инсталирлано това коди, коя версия и т.н. 

Или засилваш всичко с 200, вкараваш адона с тупаник в телевизора при кодито и ни спестяваш(на себе си също) тези родилни мъки!
Undecided
(28-03-2019, 12:28)dimityr52 написа: [ -> ]Не  мога да направя новата актуализация от 27.03.2019.

Ако имаш инсталирано репото и имаш достъп до него, то актуализацията ще си стане автоматично. Можеш да отидеш на инсталираната добавка, да влезнеш е Инфото на добавката и там има бутон Update. Натискаш го и ще ти покаже възможностите за обновяване. Ако ти излиза стара версия, можеш там, където инсталираш добавките, да дадеш със стрелките на дистанционното наляво и ще ти се появи едно меню. Там има опция за принудителна проверка за обновявания. Избери я и ще ти се обнови всичко, за което има обновявания. Освен това виж на добавката дали не ти е изключено автоматичното обновяване. Варианти много. Както е писал колегата по-горе, с толкова малко инфо, което даваш, само можем да гадаем. Wink
Минах през всичко указано актуализацията не стана.Този лог файл къде да го намеря. Андроида ми е на телевизора sony braviaKD 49XE8005.
Здравейте! Някой знае ли как да пусна субтитри на точно този филм "War dogs". Добавката ми намира само едни субтитри, RAR-a ги отваря и вътре има 3броя субтитри, но не знам как да ги заредя... Като пробвам от "browse subtitles" през плейъра не ме праща в папката "subtitles", а всякаш съм отворил отново замундата, примерно пише: HD movies, Xvid movies, x264 movies...

[Изображение: IMG-9843928736b5129f91a0026c457b7307-V.jpg]
Така е, може да е бъг на 18-ката. Ако заредиш директно торрент, чрез Elementum Burst, не можеш да добавяш външни субтитри, а само ако ги теглиш чрез добавките за субтитри. Ако обаче първо свалиш .torrent файла (не самия филм а само торента), заредиш торента чрез опцията в Елементум, то тогава можеш да си добавиш свои субтитри.
(29-03-2019, 03:18)marto_55 написа: [ -> ]Здравейте! Някой знае ли как да пусна субтитри на точно този филм "War dogs". Добавката ми намира само едни субтитри, RAR-a ги отваря и вътре има 3броя субтитри, но не знам как да ги заредя... Като пробвам от "browse subtitles" през плейъра не ме праща в папката "subtitles", а всякаш съм отворил отново замундата, примерно пише: HD movies, Xvid movies, x264 movies...

[Изображение: IMG-9843928736b5129f91a0026c457b7307-V.jpg]


Предполагам, че ползваш модифицираната добавка от ByJohnie и я ползваш на Андроид у-во. Ако е така, просто в настройките на добавката направи да ползва UNACSFILES и тогава ще ти се отварят директно субтитрите, а не да се разархивират в папка и после от там да ги зареждаш. Това с излизането от филма се случваше с модифицираната добавка при Коди 17.х. В Коди 18.х не съм наблюдавал този ефект. Ако си настроил коректно в настройките на Коди, къде да ти е папката за субтитри, би трябвало след като ги отвориш първия път и те изхвърли от филма, после като го пуснеш наново, като отидеш на Browse for subtitle... субтитрите трябва да са там. Но това го правеше само на Коди 17.х. Все пак по-лесният вариант е да смениш настройките на добавката, както писах по-горе. Тогава отпадат всичките тези гимнастики.
Направил съм тези настройки
https://kodibg.org/forum/thread-150-post...l#pid11914
От плейъра съм задал автоматично да сваля първите субтитри и ако те не съвпадат влизах в "download subtitles", изчаквах около 20-30 секунди и автоматично се намираха няколко субтитри. След това натисках върху тях, изписваше "downloading" след това "subtitles loaded" и готово. Сега след като ъпдейтнах Elementum-a от 0.1.23 на 0.1.24 като натисна върху свали субтитри изписва "downloading" и след това ми отваря RAR-a със файловете и просто няма как да ги заредя...
Благодаря Ви предварително Smile
(29-03-2019, 23:43)marto_55 написа: [ -> ]Направил съм тези настройки
https://kodibg.org/forum/thread-150-post...l#pid11914
От плейъра съм задал автоматично да сваля първите субтитри и ако те не съвпадат влизах в "download subtitles", изчаквах около 20-30 секунди и автоматично се намираха няколко субтитри. След това натисках върху тях, изписваше "downloading" след това "subtitles loaded" и готово. Сега след като ъпдейтнах Elementum-a от 0.1.23 на 0.1.24 като натисна върху свали субтитри изписва "downloading" и след това ми отваря RAR-a със файловете и просто няма как да ги заредя...
Благодаря Ви предварително Smile

От тези настройки използвай метод 1.
Като избера UNACSFILES и натисна на download subtitle понякога изписва failed to download. Иначе подкарва някои субтитри за разлика от android rarkab, който си работеше без проблем, а сега всички субтитри просто ги разархивира и всякаш отваря папката... :|
Или новата версия на Коди е много бъгава, или добавката за субтитри не работи коректно. Не намира голяма част от субтитрите на юнаците, дори когато пусна ръчно търсене. Проблемът е, че при елементум няма опция да си изтеглиш субтитрите локално и да си ги заредиш.