Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Да, и последния от 9 декември - вечерта на актьорите не излиза. Странно защо.
(14-12-2019, 12:08)nikolov_88 написа: [ -> ]Здрасти, Марто,
Можеш ли да погледнеш добавката на 7/8T V и по-специално секция "На ринга".
На сайта им има качено предаване, но в добавката не се вижда.
Линк:  На ринга

Благодаря и поздрави!

(14-12-2019, 14:19)beatfan написа: [ -> ]Да, и последния от 9 декември - вечерта на актьорите не излиза. Странно защо.

Оправени са. Ако забележите още нещо, пишете, че аз не ги следя много, много Smile
По предложение на колега от форума, в добавките на Замунда и Зелка, в инфото отстрани, съм добавил да се вижда релийза на филма/сериала, както и дали имат БГ аудио и субтитри.
Пичове, някой друг има ли проблем с добавката за Arenabg? Доскоро я ползвах и работеше перфектно, но днес забелязах, че не бачка?! Ползвам последната версия 1.0.6b от репо Mar33.
(03-01-2020, 02:55)Konstantin84 написа: [ -> ]Пичове, някой друг има ли проблем с добавката за Arenabg? Доскоро я ползвах и работеше перфектно, но днес забелязах, че не бачка?! Ползвам последната версия 1.0.6b от репо Mar33.

Добавката не работи, тъй като на АренаБг не им работи източника за Арена Плей, откъдето добавката черпи данни. Като си го оправят, пак ще заработи.
Много благодаря за бързия и адекватен отговор!
в добавката за замунда, на Favorites, ако добавиш някой филм/сериал, който е качен преди 10 год., не се индексира ... примерно искам да сложа La Dolce Vita - торент качен през 2007, и не се вижда през добавката в "Любими"
Това не е заради годините, но и заради това. Торенти, качени толкова отдавна нямат магнет линк. А добавката за Замунда разпознава само торенти с наличен магнет линк. Така че не можете да добавяте толкова стари торенти в Любими. Но и така на мен ми върши перфектна работа Smile
(10-11-2019, 13:38)martinstz написа: [ -> ]
(10-11-2019, 13:05)hrist52 написа: [ -> ]
(09-11-2019, 22:34)martinstz написа: [ -> ]
(09-11-2019, 20:00)hrist52 написа: [ -> ]Здравей, питанката ми е хранилището ти става ли за сетопбокс PACO STAR?
Иначе на коди-то на компа ми работи супер без 2 папки BG TV Live и BG TV Mania дават грешка при отварянето им.

Нямам представа какво е Paco Star. Хранилището е за Коди. Ако има Коди на това нещо, значи би трябвало да работи и там.
PACO STAR е комбиниран приемник за кабелна, ефирна и сателитна цифрова телевизия има и интернет приложения iptv и други, няма коди.

https://www.shop.pacostar.com/product/16...lator.html

Ами като няма Коди, как смяташ да подкараш хранилище за Коди на него?! Wink
Това ми е ясно... не злорадсвай над човешкото незнание... аз питах информативно. А я ми кажи що от АЛФАБАСС стриимовете спират на 50-тата секунда някаде? а от другите канали дето има HBO не тръгват изобщо...
(04-01-2020, 22:30)hrist52 написа: [ -> ]
(10-11-2019, 13:38)martinstz написа: [ -> ]
(10-11-2019, 13:05)hrist52 написа: [ -> ]
(09-11-2019, 22:34)martinstz написа: [ -> ]
(09-11-2019, 20:00)hrist52 написа: [ -> ]Здравей, питанката ми е хранилището ти става ли за сетопбокс PACO STAR?
Иначе на коди-то на компа ми работи супер без 2 папки BG TV Live и BG TV Mania дават грешка при отварянето им.

Нямам представа какво е Paco Star. Хранилището е за Коди. Ако има Коди на това нещо, значи би трябвало да работи и там.
PACO STAR е комбиниран приемник за кабелна, ефирна и сателитна цифрова телевизия има и интернет приложения iptv и други, няма коди.

https://www.shop.pacostar.com/product/16...lator.html

Ами като няма Коди, как смяташ да подкараш хранилище за Коди на него?! Wink
Това ми е ясно... не злорадсвай над човешкото незнание... аз питах информативно. А я ми кажи що от АЛФАБАСС стриимовете спират на 50-тата секунда някаде? а от другите канали дето има HBO не тръгват изобщо...

Не мисля, че мнението ми е "злорадство". Колкото до стриймовете от Алфабасс, според мен трябва да питаш собственика на сайта, а не мен. Стриймовете се взимат от там и каквото той е пуснал, това има и в секцията за тях. Аз мои стриймове не слагам, няма и да сложа. Ако искаш да гледаш безплатно телевизия, препоръчвам да се насочиш към STBEmu и да си намериш портали с МАК адреси за него (в нета е пълно с такива). Там спокойно ще можеш да гледаш всичко по света и ще е в пъти по-стабилно от всички плейлисти, които намериш.