Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
dimityr52@- Да виждате скрити файлове трябва да е включено KODI на експерти. Медийни източници/Основни-Показвай скрити папки и файлове.
изтеглям приложение от google play

На експерти се появи е извинявай не съм знаел.
Благодаря Марто,
Всъщност днес добавката се беше ъпдейтнала сама до 70 и вече няма проблем.

Все пак благодаря за бързата помощ и весели празници!
Другите оператори имат ли подобни приложения.
(23-12-2018, 12:07)dimityr52 написа: [ -> ]Другите оператори имат ли подобни приложения.

Нито една добавка за Коди не е правена от оператор, а от някой ентусиаст. Мисля, че има добавка и за Mtel Now.



Обновена добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. Elementum - в. 0.0.70
А може ли да ми я дадете?
(23-12-2018, 14:49)dimityr52 написа: [ -> ]А може ли да ми я дадете?

В Bg Add-ons Repository-Добавки тип видео е (MTEL NOW, TV GO Player ,TVBULSATCOM V2 и много др.)
Там излиза телевизия и след нея нищо.
(23-12-2018, 15:12)dimityr52 написа: [ -> ]Там излиза телевизия и след нея нищо.

За всичките тези добавки трябва да имаш активен акаунт. Т.е. да си им абонат. Иначе не можеш да ги гледаш. За гореизброените добавки си има теми. Аз не ги поддържам в репото, за това относно тях пиши в темите им.
Здравейте, може ли да ми кажете как да инсталирам добавките за гледане на филми от Замунда и Арена?
При мен не се виждат от хранилището. Задал съм да се виждат и скрити файлове, но при мен ги няма.
Става въпрос за Android Tv Box.