Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(14-12-2018, 14:12)mitkoiphone написа: [ -> ]С английското го търся и аз. Обаче пиша само Now see me. Винаги ли трябва точното заглавие ли да се пише и трябва ли да се спазва малка и голяма буква?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ами и така, както търсиш ти, ми вади същите резултати. Няма значение малки-големи букви.
Привет,
Не бях влизал скоро във форума и сега прочетох за Elementum context menu.
При опит за инсталация ми гърми с грешка "script.module.requests not available" и съответно не се инсталира.
Намерих script.module.requests-2.4.3.zip и я инсталирах ръчно, след което инсталацията на Elementum context menu приключи успешно, но няма никаква промяна в менюто на Kodi.
Въпросите са ми - къде бъркам, какво пропускам или къде не гледам?
(14-12-2018, 14:16)martinstz написа: [ -> ]
(14-12-2018, 14:12)mitkoiphone написа: [ -> ]С английското го търся и аз. Обаче пиша само Now see me. Винаги ли трябва точното заглавие ли да се пише и трябва ли да се спазва малка и голяма буква?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ами и така, както търсиш ти, ми вади същите резултати. Няма значение малки-големи букви.
Явно ще е нещо от настройка на адона

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
(14-12-2018, 14:17)shto_ne написа: [ -> ]Привет,
Не бях влизал скоро във форума и сега прочетох за Elementum context menu.
При опит за инсталация ми гърми с грешка "script.module.requests not available" и съответно не се инсталира.
Намерих script.module.requests-2.4.3.zip и я инсталирах ръчно, след което инсталацията на Elementum context menu приключи успешно, но няма никаква промяна в менюто на Kodi.
Въпросите са ми - къде бъркам, какво пропускам или къде не гледам?

Ако ти е отбелязана добавката като инсталирана, би трябвало, като отидеш в някоя друга добавка за филми, като щракнеш с десен бутон на мишката върху даден филм (ако си на комп.) да ти се появи следната опция в менюто:

[Изображение: 2.png]

Като щракнеш там и тръгва да зарежда филма през Elementum.
(14-12-2018, 14:16)martinstz написа: [ -> ]
(14-12-2018, 14:12)mitkoiphone написа: [ -> ]С английското го търся и аз. Обаче пиша само Now see me. Винаги ли трябва точното заглавие ли да се пише и трябва ли да се спазва малка и голяма буква?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ами и така, както търсиш ти, ми вади същите резултати. Няма значение малки-големи букви.
Междудругото забравих да уточня че всичко това което пиша се отнася за Тв бокс с коди

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
проработи
Днес забелязах че като вляза в сеирсандъка и пусна каквато и да е тв програма ми стартирва tv voice.На какво се дължи при мен ли е проблема или общ и има ли начин да се реши
(15-12-2018, 19:34)lz2jvc написа: [ -> ]Днес забелязах че като вляза в сеирсандъка и пусна каквато и да е тв програма ми стартирва tv voice.На какво се дължи при мен ли е проблема или общ и има ли начин да се реши

Пуснали са Сеирсандък-а през Cloudflare. Там ситуацията е малко по-сложна, защото сегашното решение, което намирам, е само за Windows, та борбата продължава, но не знам докъде ще я докарам.
(16-12-2018, 02:01)martinstz написа: [ -> ]
(15-12-2018, 19:34)lz2jvc написа: [ -> ]Днес забелязах че като вляза в сеирсандъка и пусна каквато и да е тв програма ми стартирва tv voice.На какво се дължи при мен ли е проблема или общ и има ли начин да се реши

Пуснали са Сеирсандък-а през Cloudflare. Там ситуацията е малко по-сложна, защото сегашното решение, което намирам, е само за Windows, та борбата продължава, но не знам докъде ще я докарам.

може ли да споделиш за Windows вариянта.
(12-12-2018, 18:26)martinstz написа: [ -> ]Нова добавка към репо Mar33:

Тип видео:
1. KODI Popcorn Time - в. 1.7.2 - популярна видео добавка за гледане на филми и сериали.

Страхотна работа с поддръжката на това репо. Всички любими адони на едно място облекчава инсталирането им в пъти. Popcorn Time е чудесна програмка и комбинирането и с Kodi задоволява всички потребности. Бих препоръчал добавянето на още 2 адона - Uranus и Yoda.
Още веднъж едно голямо благодаря на martinstz за свъшената работа!