Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(09-11-2019, 20:00)hrist52 написа: [ -> ]Здравей, питанката ми е хранилището ти става ли за сетопбокс PACO STAR?
Ако този приемник е Enigma базиран, значи можеш да инсталираш Коди и да използваш хранилището. Коди обаче, не е официално разработен за Enigma, така че никой не може да ти гарантира дали и как ще работи.
Доколкото виждам, PACO STAR е с някакъв собствен фърмуер с тяхна си OS, така че едва ли има изобщо Коди.
(09-11-2019, 22:34)martinstz написа: [ -> ]
(09-11-2019, 20:00)hrist52 написа: [ -> ]Здравей, питанката ми е хранилището ти става ли за сетопбокс PACO STAR?
Иначе на коди-то на компа ми работи супер без 2 папки BG TV Live и BG TV Mania дават грешка при отварянето им.

Нямам представа какво е Paco Star. Хранилището е за Коди. Ако има Коди на това нещо, значи би трябвало да работи и там.
PACO STAR е комбиниран приемник за кабелна, ефирна и сателитна цифрова телевизия има и интернет приложения iptv и други, няма коди.

https://www.shop.pacostar.com/product/16...lator.html

А по точно моя е такъв: https://www.shop.pacostar.com/product/16...t6012.html
(10-11-2019, 13:05)hrist52 написа: [ -> ]
(09-11-2019, 22:34)martinstz написа: [ -> ]
(09-11-2019, 20:00)hrist52 написа: [ -> ]Здравей, питанката ми е хранилището ти става ли за сетопбокс PACO STAR?
Иначе на коди-то на компа ми работи супер без 2 папки BG TV Live и BG TV Mania дават грешка при отварянето им.

Нямам представа какво е Paco Star. Хранилището е за Коди. Ако има Коди на това нещо, значи би трябвало да работи и там.
PACO STAR е комбиниран приемник за кабелна, ефирна и сателитна цифрова телевизия има и интернет приложения iptv и други, няма коди.

https://www.shop.pacostar.com/product/16...lator.html

Ами като няма Коди, как смяташ да подкараш хранилище за Коди на него?! Wink
Марти абе скапаха ми се всичките добавки за филми като почнеш от elementum  и exodus та до замундата и арената абе всичко!Какво може да съм направил та така се скапаха?Много съм бос с настройките и не знам какво да направя?Много ще ти бъдъ благодарен да помогнеш!
Не ти описах какво стана ами отварям да си пусна филм и нъц всички папки на movies празни!
(10-11-2019, 16:43)porko написа: [ -> ]Марти абе скапаха ми се всичките добавки за филми като почнеш от elementum  и exodus та до замундата и арената абе всичко!Какво може да съм направил та така се скапаха?Много съм бос с настройките и не знам какво да направя?Много ще ти бъдъ благодарен да помогнеш!
Не ти описах какво стана ами отварям да си пусна филм и нъц всички папки на movies празни!

Пробвай да отидеш в настройките на у-вото и от там в управлението на приложенията (инсталираните приложения). Там пробвай да спреш принудително Коди и да изтриеш Кеш-а на приложението, след което го стартирай наново и виж дали ще има ефект.
Благодаря Марти!Тръгнаха
В добавките за Замунда и Зелка съм добавил възможност да се пазят търсенията, както и да се изчистват.  Ако някъде има някакъв проблем, пишете да огледам, че нямах много време за тестване. Smile
Днес след като се ъпдейтнаха  Замунда и Зелка добавките,спряха да работят.Като искам да отворя например Зелка излиза ми главното меню за разделите с филмите и когато кликна например на HD филми ми отваря прозореца за търсене и иска да напиша нещо.А преди изкарваше филмите  на съответния жанр.Иначе замундата и зелката през компютъра се отварят и няма проблем.Някой може ли да каже къде е проблема
(11-11-2019, 20:13)lz2jvc написа: [ -> ]Днес след като се ъпдейтнаха  Замунда и Зелка добавките,спряха да работят.Като искам да отворя например Зелка излиза ми главното меню за разделите с филмите и когато кликна например на HD филми ми отваря прозореца за търсене и иска да напиша нещо.А преди изкарваше филмите  на съответния жанр.Иначе замундата и зелката през компютъра се отварят и няма проблем.Някой може ли да каже къде е проблема

Писал съм по-горе, че съм правил някои промени, но нямах време да изтествам всичко. Утре ще ги оправя, че сега нямам възможност, и ще кача нови версии. До тогава можете да ги ползвате, като използвате търсенето.
(11-11-2019, 20:13)lz2jvc написа: [ -> ]Днес след като се ъпдейтнаха  Замунда и Зелка добавките,спряха да работят.Като искам да отворя например Зелка излиза ми главното меню за разделите с филмите и когато кликна например на HD филми ми отваря прозореца за търсене и иска да напиша нещо.А преди изкарваше филмите  на съответния жанр.Иначе замундата и зелката през компютъра се отварят и няма проблем.Някой може ли да каже къде е проблема

Пуснах актуализации на добавките. Мисля че съм ги оправил, но ако има още проблеми, пишете!