Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Благодаря после ще пробвам , а трябва ли ми някакъв специален плеар да инсталирам ,да не е това проблем ? аз съм с mx Player ?
(27-03-2020, 11:20)georgi88 написа: [ -> ]Благодаря после ще пробвам , а трябва ли ми някакъв специален плеар  да инсталирам ,да не е това проблем ? аз съм с mx Player ?

Коди не ползва външни плейъри. Самото Коди е медиен плейър. Както писах, ако нещо не тръгва, то е защото има проблеми с източника, откъдето извлича данните.
Тази добавка Filmi 2K за нищо не става.Пусна някакъв филм да гледам и като рече да прекъсни някъде по средата например,се затваря плеъра и после не мога да го пусна от там докъдето съм стигнал. Не ми дава като торентите или exodus да го пусна от мястото което съм го прекъснал.Също така на плеъра не мога да преместя маркера на прогреса напред и ме връща пак в началото. Единствено само с клавишите  << и >> на дистанцията може да се премества,но когато набера например х8 или х16 не му стига явно интернета и почва пак да зарежда и ме връща към началото.Ядосах се и накрая си изгледах филма през зелката.Там всичко беше ок.Единственото хубаво на filmi2k е че субтитрите са вградени и не ги търсиш. Мартин  ако може да погледне тези нередности и ако е възможно да се оправят ще съм много благодарен и не само аз. Иначе в това положение не става да се гледат филми
Бъркаш манджите, ми се струва - стрийм и локален файл са две различни тенджери.
Няма значение ,,манджите'' какви са.Проблема е поднасянето им на трапезата.На никой няма да му е приятно ако ти сервират една ,,манджа'' и по средата на храненето да ти я отмъкнат и после пак да почнеш от начало. Така че проблема е сложен на масата и ако има начин да се реши ще е добре не само на мен, а на всички.
(31-03-2020, 12:45)lz2jvc написа: [ -> ]Няма значение ,,манджите'' какви са.Проблема е поднасянето им на трапезата.На никой няма да му е приятно ако ти сервират една ,,манджа'' и по средата на храненето да ти я отмъкнат и после пак да почнеш от начало. Така че проблема е сложен на масата и ако има начин да се реши ще е добре не само на мен, а на всички.

Не, няма как да се реши. Каквото пускат на сайта, това има в добавката. Сайтът не е мой, че да им оправям стриймовете. Останалото, като превъртане и подобни, са функции на Коди, а не на добавките. Добавките единствено извличат стрийма от източника, за да може Коди да го възпроизведе.
В крайна сметка, на който не му харесва дадена манджа, има свободата да си поръча друга или сам да си сготви Wink
Здравейте,

Имате ли информация, дали има някакъв проблем с Free BG/World Online TV? И на двата бокса не зарежда (Kodi 18.6).
(02-04-2020, 10:58)mart0 написа: [ -> ]Здравейте,

Имате ли информация, дали има някакъв проблем с Free BG/World Online TV? И на двата бокса не зарежда (Kodi 18.6).

Не знам как да отговоря на такъв въпрос?! Добавката, сама по себе си, си работи:

[Изображение: 1.jpg]

За останалото ще ми трябват магически способности Smile
Стоеше на въртящото кръгче, но вече работи и при мен. Прави ми впечатление, че стартира изключително бавно (60-70 секунди), а преди зареждаше за 3-4 секунди.

Сега я тествам... Първоначално стартиране отнема над 2 минути. След това, при избиране на някоя от дървовидните структури отнема още толкова, след това при избиране на някой канал - още 2 минути и накрая, след избиране на някой от потоците - още две минути. Абе, над десет минути отнема да се пусне някой канал. А ако решиш да го смениш още поне толкова, защото при всяко връщане с едно ниво назад чакаш над 2 минути. Според мен нещо не е наред. Не се жалвам, все пак е безплатна услуга и доста хора хвърлят усилия, без облага, просто се опитвам да си обясня каква е причината.
(02-04-2020, 15:03)mart0 написа: [ -> ]Стоеше на въртящото кръгче, но вече работи и при мен. Прави ми впечатление, че стартира изключително бавно (60-70 секунди), а преди зареждаше за 3-4 секунди.

Сега я тествам... Първоначално стартиране отнема над 2 минути. След това, при избиране на някоя от дървовидните структури отнема още толкова, след това при избиране на някой канал - още 2 минути и накрая, след избиране на някой от потоците - още две минути. Абе, над десет минути отнема да се пусне някой канал. А ако решиш да го смениш още поне толкова, защото при всяко връщане с едно ниво назад чакаш над 2 минути. Според мен нещо не е наред. Не се жалвам, все пак е безплатна услуга и доста хора хвърлят усилия, без облага, просто се опитвам да си обясня каква е причината.

Абсолютно същия проблем и при мен. От два дни се получава, като съм го тествал на два бокса, с различна свързаност (WiFi и кабел) и при различни доставчици. Преди това правя SpeedTest, който показва Download 90 Mbts и Upload 102 Mbts. При другите добавки - всичко е супер. Проблема е само при Free bg/world online tv. martinstz, ако мога да ти съдействам по някакъв начин - на линия съм.

П.П. Да добавя, това го прави само в менютата и докато тръгне канала. Веднъж като го пуснеш - няма проблеми и си работи с часове.