Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Здравейте, от вчера изчезна Filmi2k, някой със същия проблем.
(19-03-2020, 16:41)acho73 написа: [ -> ]Здравейте, от вчера изчезна Filmi2k, някой със същия проблем.

Няма как да Ви изчезне инсталирана добавка, освен ако не я деинсталирате. Добавката си я има и си работи, но е с друга картинка. Огледайте си хубаво добавките и ще я видите Wink
Извинявам се, не е изчезнала, не иска да тръгне ???

Дава грешка във Filmi2k, проверете журнала.
(19-03-2020, 17:24)acho73 написа: [ -> ]Извинявам се, не е изчезнала, не иска да тръгне ???

Дава грешка във Filmi2k, проверете журнала.

Tи провери ли какво пише в журнала?
Погледнах, мисля нищо по различно, направих актуализация и от двете хранилища, но не иска да тръгне.
Ако искаш помощ е редно освен да погледнеш и да направиш от което се нуждаеш (в журнала е написано) или да ни го покажеш за да ти помогнем. В противен случай трябва да чакаш помощ от някой гадател с кристална топка които да вижда отдалечено какво се случва в твоето устройство.
Извинявам се за тъпия въпрос, кое точно е журнала, да погледна и да не ви занимавам с тъпи въпроси.
(19-03-2020, 18:24)acho73 написа: [ -> ]Извинявам се, кое точно е журнала...
журнал=лог файл
Журналът ти протоколира всяко едно действие на коди и случващите се неща в него. Само така може да се разбере какъв точно е проблемът!
В тази тема е обяснено подробно как се изкарва лог файл(журнал) - стъпка по стъпка:

https://kodibg.org/forum/thread-11.html
Благодаря, ще почета
(19-03-2020, 18:06)acho73 написа: [ -> ]Погледнах, мисля нищо по различно, направих актуализация и от двете хранилища, но не иска да тръгне.

Добавката работи само от едното хранилище. В другото е много стара версия, която не работи от поне година. Тази, която е в хранилище Mar33, работи. Може някой филм да не тръгва, но тези, които съм проверил, вървят.