Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
Благодаря много - стана!
Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш
(16-06-2021, 15:50)tstanchev написа: [ -> ]Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш

Предполагам ,че позваш добавката за генериране на плейлиста и  гледаш с IPTV Simple Client .Ако е така не е само при теб, а при всички.Просто тоя клиент си е такъв.Ако дадеш повече информация за устройство, което ползваш,операционна система, версия коди ,добавки и т.н. може да ти се помогне по-добре.
(16-06-2021, 18:08)fidy написа: [ -> ]
(16-06-2021, 15:50)tstanchev написа: [ -> ]Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш

Предполагам ,че позваш добавката за генериране на плейлиста и  гледаш с IPTV Simple Client .Ако е така не е само при теб, а при всички.Просто тоя клиент си е такъв.Ако дадеш повече информация за устройство, което ползваш,операционна система, версия коди ,добавки и т.н. може да ти се помогне по-добре.

Заредил съм коди 9,1 на Андроид 10 на тел. и на бокс ,и двете са с един и същ проблем с Fusion TV Android за булсат от добавката репо Mar33
както работи си на някой канал спира.
(16-06-2021, 22:35)tstanchev написа: [ -> ]
(16-06-2021, 18:08)fidy написа: [ -> ]
(16-06-2021, 15:50)tstanchev написа: [ -> ]Имам един въпрос. Само при мен ли добавката за Булсата в коди , каналите прекъсват след известно време и трябва да го набереш канала  отново? С оригиналната програма на Булсат за андроид си работят докато не ги спреш

Предполагам ,че позваш добавката за генериране на плейлиста и  гледаш с IPTV Simple Client .Ако е така не е само при теб, а при всички.Просто тоя клиент си е такъв.Ако дадеш повече информация за устройство, което ползваш,операционна система, версия коди ,добавки и т.н. може да ти се помогне по-добре.

Заредил съм коди 9,1 на Андроид 10 на тел. и на бокс ,и двете са с един и същ проблем с Fusion TV Android за булсат от добавката репо Mar33
както работи си на някой канал спира.

Принципно, стриймовете се генерират за определено време, след което спират да работят и трябва да се прегенерират, т.е. да се стартира наново добавката. Ако спират след 2-3 часа, нормално е. Доколкото помня, горе-долу толкова им беше времетраенето. Има го в настройките на добавката. А иначе, има си тема за добавката: https://kodibg.org/forum/thread-339.html , та ще помоля там да пишете за нея, да не разводняваме тук!
След като инсталирах libreelec 9.2.7 вече не мога да инсталирам добавки от репото, самото репо се инсталира, но при опит да инсталирам, която и да е добавка от него дава проблем с инсталацията. С версия 9.2.6 няма никакъв проблем и всичко си работи, затова се върнах отново на тази версия. Какъв може да е проблема в този случай ?
(12-07-2021, 09:20)Gammeto написа: [ -> ]След като инсталирах libreelec 9.2.7 вече не мога да инсталирам добавки от репото, самото репо се инсталира, но при опит да инсталирам, която и да е добавка от него дава проблем с инсталацията. С версия 9.2.6 няма никакъв проблем и всичко си работи, затова се върнах отново на тази версия. Какъв може да е проблема в този случай ?

Нямам ни най-малка представа Smile Съжалявам, но никога не съм се сблъсквал с каквито и да са Elec-и. Ако някой друг може да помогне, нека пише!
Съобщение за грешка или лог файл, друг начин няма да се помогне.
Марто, защо не работи 1 програма в твоите добавки. На плейлистата на Da Player я има и работи. Можеш ли нещо да направиш по въпроса
(14-08-2021, 16:56)lz2jvc написа: [ -> ]Марто, защо не работи 1 програма в твоите добавки. На плейлистата на Da Player я има и работи. Можеш ли нещо да направиш по въпроса

Ами не намирам линк за нея, а от Da Player не може да се измъкне линка. Ако намерите някъде, пратете ми го и ще обновя добавката.