Коди Фен Форум България

Пълна версия: Хранилище за добавки на Мартин
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(01-09-2020, 17:10)Sloow написа: [ -> ]Здравей Марто, от няколко дни не ми зарежда Film Sub. Два пъти преинсталирах Kodi, но пак същото. Някакви идеи?

Точно над твоя пост съм писал по темата. Ще помоля и теб, да пишете в темата за добавката, а не тук. Обнови си добавката и виж дали ще се оправи. Ако има проблеми, пиши.
(01-09-2020, 16:41)martinstz написа: [ -> ]
(31-08-2020, 23:49)DarkVidead написа: [ -> ]Здравейте, бих искал да ви попитам дали ви вървят film2k и filmsub, защото от 2-3 дена насам при мен само показва филмите и когато ги отворя са празни.

Сега проверих. И при двата сайта има промени по кода им. Мисля, че ги оправих.
Ако има проблеми, пишете, но ще Ви помоля да пишете в темите за добавките, а не в тази тема, която е за самото репо.
Добре, благодаря!
Добавих в репото и добавката за субтитри BSPlayer. Има я в официалното репо на Коди, но се оказа, че малцина я знаят и ползват, а аз лично я намирам за много удобна, та поради тази причина реших да я сложа и в репото, за да могат повече ползватели на Коди да се възползват от нея.
Колеги fusion на булсатком при вас работи ли?
(04-09-2020, 16:07)dimityr1952 написа: [ -> ]Колеги fusion на булсатком при вас работи ли?
Да. Работи. Моля, когато имате въпроси към дадена добавка, да пишете в темата за нея, а ако няма такава тема, създайте нова. Тук е тема за репото, а не за добавките в него. По Вашия проблем пишете тук: https://kodibg.org/forum/thread-339.html
Защо ме пращате в изоставена страница?Ако не работи във Вашата добавка кажете и толкова.
(04-09-2020, 16:37)dimityr1952 написа: [ -> ]Защо ме пращате в изоставена страница?Ако не работи във Вашата добавка кажете и толкова.
Вие май не четете?! Писах че РАБОТИ! Кое не разбрахте?!
Отделно от това, страницата не е изоставена, а е точно за добавката. Това, че съм пипнал някои неща по нея, за да работи, не означва, че страницата не е за нея. Както подчертах, тук е тема за репото, а не за добавки и както Ви писах по-горе, като не намерите подходяща тема, направете нова, а не да пълните тази.
Добър вечер, очаквано след като 78 ТВ стана платена и сайта им претърпя промяна и също вече е платен, добавката “7/8 TV Play“ не работи, което е много жалко лично за менSad
(04-09-2020, 23:04)rodoshka написа: [ -> ]Добър вечер, очаквано след като 78 ТВ стана платена и сайта им претърпя промяна и също вече е платен, добавката  “7/8 TV Play“ не работи, което е много жалко лично за менSad
За съжаление, няма какво да се направи по въпроса! Само след логване има достъп до предаванията. На този етап не мисля, че си заслужава труда, да правя нещо по добавката.
(04-09-2020, 23:18)martinstz написа: [ -> ]
(04-09-2020, 23:04)rodoshka написа: [ -> ]Добър вечер, очаквано след като 78 ТВ стана платена и сайта им претърпя промяна и също вече е платен, добавката  “7/8 TV Play“ не работи, което е много жалко лично за менSad
За съжаление, няма какво да се направи по въпроса! Само след логване има достъп до предаванията. На този етап не мисля, че си заслужава труда, да правя нещо по добавката.
Благодаря ти за бързия отговор, ако си платя 2 лв. на месец дали ще мога да се логвам през сегашния вариант на добавката ти, защото сега съм в 7 дена тестов период но няма как да се логна защото ми дава “грешка“.......
Не ме устройва да гледам през лаптопа в сайта им, а на голям ТВ става само чрез Коди и твоята добавка.....