Коди Фен Форум България

Пълна версия: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(13-02-2024, 18:26)Majide написа: [ -> ]
Съжалявам хора, нямаме ток! Сърдете се на енергото. Ще тръгнат нещата утре привечер, дотогава ползвайте си кешираното EPG в Коди (за няколко дни напред се кешира в базата му данни). Ако ползвате разписанието в друг софтуер, ами може би е време да преминете към Коди Cool

Извинявай много. Къде живееш, че ти спират тока?
На място със силен вятър и тежък дъжд (когато ги има). След всяка по-силна буря, винаги счупени клони, скъсани кабели, наводнения и запушени шахти... Абе в България съм, но в тази й част, където хората не се възприемат като граждани на европейския съюз, а като оцелели в някакъв пост-апокалиптичен свят  Dodgy

П.С: Извинявам се за офтопика. Поръчах два нови UPS-а. Като дойдат, ще ги закача последователно един след друг. Все ще помагат нещо, докато екипите отстраняват авариите по места.
(14-02-2024, 01:56)Majide написа: [ -> ]
На място със силен вятър и тежък дъжд (когато ги има). След всяка по-силна буря, винаги счупени клони, скъсани кабели, наводнения и запушени шахти... Абе в България съм, но в тази й част, където хората не се възприемат като граждани на европейския съюз, а като оцелели в някакъв пост-апокалиптичен свят  Dodgy

П.С: Извинявам се за офтопика. Поръчах два нови UPS-а. Като дойдат, ще ги закача последователно един след друг. Все ще помагат нещо, докато екипите отстраняват авариите по места.

Няма да се притесняваш. Всички сме хора, на всеки може да се случи. В крайна сметка, на никой нищо не си длъжен, и трябва да сме благодарни на теб, че продължаваш да поддържаш нещата (безплатно)...
Поздрави!
(14-02-2024, 01:56)Majide написа: [ -> ]
На място със силен вятър и тежък дъжд (когато ги има). След всяка по-силна буря, винаги счупени клони, скъсани кабели, наводнения и запушени шахти... Абе в България съм, но в тази й част, където хората не се възприемат като граждани на европейския съюз, а като оцелели в някакъв пост-апокалиптичен свят  Dodgy

П.С: Извинявам се за офтопика. Поръчах два нови UPS-а. Като дойдат, ще ги закача последователно един след друг. Все ще помагат нещо, докато екипите отстраняват авариите по места.

Реалноста в БГ. Ние имаме подобен проблем. Тока често спира или е с ниско напрежение. Енергото не можели да направят нищо. Дано всичко бързо се оправи при теб и да няма повече аварии. Живи и здрави.
(14-02-2024, 01:56)Majide написа: [ -> ]
На място със силен вятър и тежък дъжд (когато ги има). След всяка по-силна буря, винаги счупени клони, скъсани кабели, наводнения и запушени шахти... Абе в България съм, но в тази й част, където хората не се възприемат като граждани на европейския съюз, а като оцелели в някакъв пост-апокалиптичен свят  Dodgy

П.С: Извинявам се за офтопика. Поръчах два нови UPS-а. Като дойдат, ще ги закача последователно един след друг. Все ще помагат нещо, докато екипите отстраняват авариите по места.

Дай да го хостваме (макар че доколкото си спомням е тежка работа) ?
Не е ли време всички, които ползваме тази услуга, да ударим едно рамо с 2-3-5-10 лв? Тези UPS-и в крайна сметка и ние ще ги ползваме по един или друг начин.

Majide, знам, че не обичаш такива неща, но моля те, нека да направим някаква кампания. Идеята на това е обществото да помага, а не един-двама човека да поддържаат всичко.
Услугите са отново включени и захранването е възстановено.

1. Няма нищо, изискващо допълнително външно хостване. Софтуера изисква команден ред под Линукс т.е. не е за обикновен WEB server. Хардуера е домашен NAS storage. Понякога си губи някои от настройките след рестарт и се налага физически достъп за преконфигуриране на услугите.

2. Няма нужда от събиране на средства. Ще карам внимателно, за да пестя от глоби на КАТ Cool
(14-02-2024, 01:56)Majide написа: [ -> ]
На място със силен вятър и тежък дъжд (когато ги има). След всяка по-силна буря, винаги счупени клони, скъсани кабели, наводнения и запушени шахти... Абе в България съм, но в тази й част, където хората не се възприемат като граждани на европейския съюз, а като оцелели в някакъв пост-апокалиптичен свят  Dodgy

П.С: Извинявам се за офтопика. Поръчах два нови UPS-а. Като дойдат, ще ги закача последователно един след друг. Все ще помагат нещо, докато екипите отстраняват авариите по места.

Гледам че Rodina  се появи тия CineStar TV CineStar A T  ще ги добавиш ли или да си трошим главите ние.
Отново ЕПГ е с 1 ден назад
(19-02-2024, 13:27)DIVAK22 написа: [ -> ]Отново ЕПГ е с 1 ден назад
Виж постовете назад във времето, когато за първи път ни информира за това. Отговорих ти, че разполагаме само с един източник (този - сегашният, който и ти самия ми изпрати на линк) и не можем да правим корекции над 23 часа. Затова спряхме да предлагаме разписание за въпросните два канала... След това ти поиска отново да ги добавим в платформата и ето - пак са добавени и проблема отново си е същия Undecided