Коди Фен Форум България

Пълна версия: Електронен програмен справочник (EPG) за български и чуждестранни ТВ и радиа
В момента виждате орязана версия на нашия форум. Вижте пълната версия с подходящо форматиране.
(25-11-2023, 20:38)DIVAK22 написа: [ -> ]Ползвай това EXE.NET Nis...
Благодаря!   Липсващите *Арени са възстановени.
На тая русенска тв TVN не може ли да се намери програмата.
(29-11-2023, 13:46)DIVAK22 написа: [ -> ]На тая русенска тв TVN не може ли да се намери програмата.
Поправено. {За този месец, втори път им поправям грабера. Така и не могат да решат какво да им е форматирането Big Grin }
(25-11-2023, 22:03)Majide написа: [ -> ]
(25-11-2023, 20:38)DIVAK22 написа: [ -> ]Ползвай това EXE.NET Nis...
Благодаря!   Липсващите *Арени са възстановени.

Благодаря за възстановяването. Само че има голямо разминаване. Например в момента по Arena Sport 3 Premium върви Fudbal - Liga šampiona: Feyenoord - Atletico, а в xml-a e:

Код:
  <programme start="20231201100000 +0100" stop="20231201120000 +0100" channel="ArenaSport3Premium">
    <title lang="sr">Fudbal - Liga šampiona: Feyenoord - Atletico</title>
(30-11-2023, 12:58)jnkb написа: [ -> ]Благодаря за възстановяването. Само че има голямо разминаване....
Дивака ни предостави линк до готов XMLTV файл с разписание за тези канали и това което го има в тях {за съответните канали} 1:1 го импортираме в нашия EPG файл. Бихте ли проверили само за Arena Sport 3 Premium ли има отклонение или и при останалите? Аз не бих могъл сам, понеже моите оператори не ги предлагат Undecided
(30-11-2023, 20:09)Majide написа: [ -> ]
(30-11-2023, 12:58)jnkb написа: [ -> ]Благодаря за възстановяването. Само че има голямо разминаване....
Дивака ни предостави линк до готов XMLTV файл с разписание за тези канали и това което го има в тях {за съответните канали} 1:1 го импортираме в нашия EPG файл. Бихте ли проверили само за Arena Sport 3 Premium ли има отклонение или и при останалите? Аз не бих могъл сам, понеже моите оператори не ги предлагат Undecided

Изглежда го има на всичките. За справка: https://www.tvarenasport.com/tv-scheme
(30-11-2023, 20:09)Majide написа: [ -> ]
(30-11-2023, 12:58)jnkb написа: [ -> ]Благодаря за възстановяването. Само че има голямо разминаване....
Дивака ни предостави линк до готов XMLTV файл с разписание за тези канали и това което го има в тях {за съответните канали} 1:1 го импортираме в нашия EPG файл. Бихте ли проверили само за Arena Sport 3 Premium ли има отклонение или и при останалите? Аз не бих могъл сам, понеже моите оператори не ги предлагат Undecided
Нищо не пипай всичко е точно,тоя сигурно гледа  ARENA PREMIUM BIH   те са със друга програмна схема.
От това което за сравних за Arena Sport 1 от генерираното при мен EPG спрямо официалното разписание на https://www.tvarenasport.com, при мен вместо за текущия ден показва предходния. Аз мога да правя корекции до 23 часа, но в рамките на същия ден. Все още продължавам да го обмислям, но наистина има нужда от корекция.
(03-12-2023, 21:28)Majide написа: [ -> ]
От това което за сравних за Arena Sport 1 от генерираното при мен EPG спрямо официалното разписание на https://www.tvarenasport.com, при мен вместо за текущия ден показва предходния. Аз мога да правя корекции до 23 часа, но в рамките на същия ден. Все още продължавам да го обмислям, но наистина има нужда от корекция.

На оргиналния файл показва точно .Аз го ползвам него защото и преди ти имаше проблеми с епг на Арените.
на bTV Lady треба да се смени името и логото.