Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся препоръка за бокс
#11
Още нещо добро от Амазон - Fire TV Recast 4 тунера, 150 1080р часа записи ... , но
Цитат:You cannot use Fire TV Recast to record live TV programs from any other source, such as cable or satellite boxes or streaming apps. You can only register 1 Fire TV Recast per Amazon account.
Отговори
#12
Цитат:Regional support - U.S. only
В Европа още го няма...  И един въпрос - само DVB-T ли поддържа?
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#13
Поддържа само ATSC -8VSB. Идеята му е ако твоето Fire устройство е регистрирано на акаунта на притежателя на Fire TV Recast да можеш да гледаш навсякъде по широкият свят това което има притежателя като ефирна телевизия и записи. Ти също да можеш да определяш какво да се записваш и гледаш през всяко едно Амазон устройство което е регистрирано на акаунта.
Отговори
#14
Здравейте, наскоро си купих смарт тв LG. Доколкото четох, оставам с впечатление, че заради операционната система webos, нямам възможност да тегля и инсталирам приложения от google play market.
Имам и тв бокс, който явно е стар или куча марка, може и да е заключен от доставчика ми на интернет и тв. Проблемът е, че няма Google play, само youtube.
Това означава, че не мога да тегля приложения, в частност игри, които да играя на смарт тв-то.
Ако може да препоръчате евтин вариант на такова устройство, коети има google play ще ви бъда благодарен.
Целта е да тегля игри от маркета. Много ще съм благодарен, ако успеете да ме насочите.
Отговори
#15
Здравей,
с webOS 2.0 и 3.0 и с апликацията GameFly Streaming App за Smart TVs можеш да играеш игри на LG-то.
Препоръка за бокс може да ти направим ако кажеш какви са изискванията ти и най-вече доставчика ти на телевизия какво позволява като възможност за гледане/свързване на иптв.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#16
"Gamefly shutting down its game streaming service on Smart TVs" от 2018г статия. Май вече не може.
Изисквания за бокс - да може да се играят предимно леки игри, най-вече за сина ми да се забавлява. Съответно цената да е възможно най-ниска. Гледам, че има под 100лв, но и над 200, не мога да определя кое би ми свършило работа.
А това за доставчика не го разбирам, нещо във връзка със скоростта на интернета ли?
Отговори
#17
Напиши какъв модел ти е бокса и с коя версия на Андроид е.
Може и снимка да качиш.
Това, че нямаш Google Play не е проблем да си свалиш на флашка някоя игра и после от нея да си инсталираш
на бокса.
Стига интерфейса на бокса да не е ограничен от доставчика само до гледане на ТВ .

P.S. Имай впредвид, че повечето игри са оптимизирани  за телефони/таблети където има наличие на тъчскрийн.
За да играеш на бокса ще ти е нужен джойстик или мишка и клавиатура.
Отговори
#18
Set top box th 100 е бокса, версия на андроид не мога да намеря коя е.
Май това е главния проблем, че бокса е ограничен и затова бих искал да купя нов, който ще има всички функции и ще могат да се инсталират игри на него. Затова молбата ми е за съвет от компетентни хора като вас, какъв бокс да си поръчам.
Този примерно подходящ ли е
https://m.emag.bg/smart-tv-boks-android-...ction=view
Отговори
#19
Модела TH-100 е сет топ бокс подобен на MAG устройствата и е със затворен интерфейс.
Няма Google Play понеже не е с Андроид и съответно нищо не може да му се инсталира допълнително.
МXQ серията не е за препоръчване поради остарелият и слаб хардуер, а OLX, Facebook, EMAG и др.подобни сайтове за търговия са си рисковани 
Няма да конкретизирам с модел и марка, за да не ме обвинят във "нещо си" ..... само ще отбележа, че санитарният минимум като характеристики е 2ГБ РАМ, 4-ядрен процесор /за предпочитане Amlogic S905X /S912 / и ОS Android 7.1 
Щом гониш бюджет, вместо да пълниш джобовете на разни Измамници и продавачи които си слагат съответната надценка, си поръчай бокс от Китай, ще ти излезе доста по евтино !
Отговори
#20
LG Content Store/APPS/Games
на телевизора директно трябва да имаш малък избор на игри за малчугани....

Ако не те удоволетворяват може да помислиш за истинска геймърска конзола, с андроид бокс няма да си/сте щасливи.

Телевизията бих я оставил така, както е в момента - с бокс от доставчика! Ако имаш проблем винаги можеш да се обърнеш към него, това е оптимално решение.
Весели празници!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как да свържа джойстик с андроид бокс ran75 4 795 03-11-2023, 12:10
Последна публикация: Topper
  EON на тв бокс vasilisto 2 3,391 30-12-2022, 23:02
Последна публикация: sovenik
  Закупуване на ТВ бокс ROBERT 8 8,076 14-03-2022, 21:52
Последна публикация: ZZlatev
  Достъп до ТВ Бокс от компютър imanev 27 16,985 19-01-2022, 17:57
Последна публикация: imanev
  Препоръка за начинаещ gu100king 4 3,563 29-09-2021, 17:32
Последна публикация: gu100king

Отваряне на: