Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръка за начинаещ
#1
Здравейте на всички. Понеже съм пълен лаик се обръщам за съвет към по-знаещите от мен хора. Искам да си купя андроид бокс на който да гледам спортни канали на добро качество. Кое устройство (модел) бихте ми препоръчали и защо?
Отговори
#2
(29-09-2021, 10:20)gu100king написа: Здравейте на всички. Понеже съм пълен лаик се обръщам за съвет към по-знаещите от мен хора. Искам да си купя андроид бокс на който да гледам спортни канали на добро качество. Кое устройство (модел) бихте ми препоръчали и защо?

Няма да конкретизирам модел, понеже са доста а и ти не си споменал с какъв бюджет разполагаш и колко си склонен да заделиш.
За гледане на IPTV са достатъчни и 2GB RAM памет, стига интернет връзката ти да е добра и най важното....да разполагаш с акаунт или съответният абонамент.
Ориентирай се към устройство с процесор Amlogic, и избягвай такива с процесор Allwinar и Rockchip.
За предпочитане е да си го поръчаш от Китай,ще ти излезе по евтино.
Aко ще купуваш от БГ, избягвай обяви в които има думичките - официален вносител, нов модел, директен внос, черен петък, промоция, ултра промо и т.н.
Стой далеч от модели като X96, X96mini, MXQ, MXQ PRO, MXQ PRO 4K, MXQ PRO 4K 5G .
Отговори
#3
Благодаря за отговора. Искам да си кача коди и разни безплатни адони за спорт. Бюджета е около 150лв. Мой приятел има настроен такъв бокс с много спортни програми и гледа абсолютно безплатно и всички вървят гладко и на добро качество. П.С. Това ми запали мухата да се разровя как да го направя.
Отговори
#4
(29-09-2021, 16:12)gu100king написа: Благодаря за отговора. Искам да си кача коди и разни безплатни адони за спорт. Бюджета е около 150лв. Мой приятел има настроен такъв бокс с много спортни програми и гледа абсолютно безплатно и всички вървят гладко и на добро качество. П.С. Това ми запали мухата да се разровя как да го направя.

Грешката на повечето хора е, че асоцират ТВ бокс устройствата с "БЕЗПЛАТНО"
Не че не е възможно, но са нужни доста обширни знания в няколко насоки.
Относно добавките за Коди, не съм чувал да има платени такива..... всички са безплатни.
Ако разчиташ само на тях, че ще има постоянни стриймове и ще гледаш вечно , си в голяма заблуда.
Както вече казах за да си независим от различи фактори и да си сигурен, че като си пуснеш бокса и ще можеш да гледаш например мач от ШЛ, трябва да имаш активен абонамент или акаунт за съответното приложение.
Всякакви други варианти са в графата "Според зависи  Smile 

Вечният избор когато някой ползва услуги или обмисля покупка е между - бързо, качествено и евтино.
А такова животно при Android приложенията като безплатно и вечно не съществува.

Та по темата ...... за тези парички можеш да си вземеш добър бокс с актуален Хардуер, нещо с 4GB RAM и процесор Аmlogic S905X3,X4
Отговори
#5
Можеш ли да ми кажеш няколко модела към които да се ориантирам. Просто да разгледам кое как върви като цена.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Търся препоръка за бокс anex 22 22,334 09-11-2020, 21:27
Последна публикация: gogobravo

Отваряне на: