Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся препоръка за бокс
#1
Здравейте,

Имам един mini m8s, който за две три години не ме е подвел. Сега имам нужда от още едно устройство, на което ще се гледа повече ТВ. Поради тази причина смятам, че е нужно да има ЛАН порт.
Можете ли да ме ориентирате, към нещо да не е noname китайско. Разгледах xiaomi tv box, но той няма ЛАН. Fire tv stick също няма, а и не съм сигурен, че той има чист Google play?
Nvidia shield е ясно, но има ли алтернатива?
Отговори
#2
Здравей,

Какъв тип телевизия ще се гледа? Иптв, сателитна, кабелна или ефирна? Взимайки предвид лан-а явно ще е ИПТВ?
Fire TV 4k има "custom Android" със собствен маркет, но могат да му се инсталират всякакви апликации. Това не му пречи да се качи коди, отт плайер, мовиан, иптв плайер и какво ли още не...

Този бокс току що го пуснаха в продажба и е повече от обнадеждаващт! CoreElec-а вече е готов  Wink

Odroid N2

Иначе си заслужава да вземеш само бокс с ARMLogic S922X.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#3
Здравей,

Какъв е бюджетът ти?
Идеята е да гледаш IPTV през Коди или?

Аз съм голям фен на Wetek Play 2. Има възможност за dual boot - LibreELEC & Android. И от двете нямам оплаквания. Има тунер, който прави нещата още по-интересни. Тъпото е, че той май няма да ти трябва, но ти влиза в цената.

Иначе приложения като Kodi, Plex, HBOGO, Netflix и други за мен трябва да са важен фактор при избор на такова устройство.

Ако не държиш на Коди и Андроид, тогава MAG STB е твоето нещо :>
Отговори
#4
WeTek play (не 2) е без тунер:
http://www.sattvshop.com/index.php?main_...n5dkepmhm5
Отговори
#5
WeTek Play определено е с тунер - двоен даже!
Не знам тези в този магазин как са го проспали... :D

Аз ги ползвам с pbnigma 5.1 на сдкарта!

П.С.
Ето малко инфо https://kodi.wiki/view/WeTek_Play#Back
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#6
А да, говорим за различни тунери - този има DVB Smile
Отговори
#7
anex, Amazon Fire TV има Amazon Ethernet Adapter for Amazon Fire TV Devices дори са няколко варианта. Потърси в удобния за теб филиал на Amazon. Забелязвам че Amazon Fire TV Devices имат около 30% намаление в момента.


 [Изображение: KoE1eXzl.png]
Отговори
#8
(30-03-2019, 20:01)xbmcbg написа: anex, Amazon Fire TV има Amazon Ethernet Adapter for Amazon Fire TV Devices дори са няколко варианта. Потърси в удобния за теб филиал на Amazon. Забелязвам че Amazon Fire TV Devices имат около 30% намаление в момента.


 [Изображение: KoE1eXzl.png]

Благодаря на всички! Не знаех за тази джаджа!
Понеже устройството ще е за родителите ми, а те гледат ТВ през булсатком Андроид приложението, това смалява избора ми.
Мога ли на Fire TV devices да инсталирам чистото Булсатком приложение и да се гледа без проблем? Някой да е пробвал?
Отговори
#9
Здравей,
Вече ти отговорих, можеш да му инсталираш апликацията Fusion BulsatcomTV App v1.3.3!
Инсталира се като third party. Гледа се без никакви проблеми.

Ще си позволя да направя една препратка към форума на Булсат понеже става въпрос за апликацията му. Може да се гледа и картина в картината.
Тук съм обяснил подробно.

П.С. Ако пренасочването към чужд форум е проблем, моля модератор да изтрие линка. 
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#10
(31-03-2019, 23:15)zdravkos написа:
...Ако пренасочването към чужд форум е проблем, моля модератор да изтрие линка. 
 Според т.7 от правилника за "Лични данни и авторско право", точно така трябва да се процедира: или поставяте препратка към оригиналния източник без да копирате самото външно мнение, новина или статия, или пък го преразказвате през своята призма от собствена перспектива. Няма никакъв проблем в случая.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как да свържа джойстик с андроид бокс ran75 4 795 03-11-2023, 12:10
Последна публикация: Topper
  EON на тв бокс vasilisto 2 3,391 30-12-2022, 23:02
Последна публикация: sovenik
  Закупуване на ТВ бокс ROBERT 8 8,075 14-03-2022, 21:52
Последна публикация: ZZlatev
  Достъп до ТВ Бокс от компютър imanev 27 16,956 19-01-2022, 17:57
Последна публикация: imanev
  Препоръка за начинаещ gu100king 4 3,561 29-09-2021, 17:32
Последна публикация: gu100king

Отваряне на: