Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
За да успея да ви помогна, ще е хубаво да ми изпратите по един log file. Без него ще е доста трудно да налучкам къде точно се корени проблема.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(27-10-2018, 15:28)Majide написа:
За да успея да ви помогна, ще е хубаво да ми изпратите по един log file. Без него ще е доста трудно да налучкам къде точно се корени проблема.

Проблема им се корени в това, че са в чужбина и използват ниско качествени VPN-ни, сайта на HBOGO ги детектва, че не са в България и ги блокира.
В България съм, а не в чужбина
(26-10-2018, 22:41)colman76 написа: Ами моят е А1...
Предварително се извинявам за лаконичния въпрос, но трябва да попитам: От менюто за избор на оператор, посочваш Mtel, нали?

И с риск да се повторя colman76, kaldi, ако искате някакво развитие по въпроса ще се наложи да ми изпратите ваш log file генериран от Коди докато опитвате да използвате приставката. Говорих с няколко човека, които я използват напълно безпроблемно (в България) и вероятно проблемът ви е локален, но без log файла няма как да бъда напълно сигурен.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Аз избирам Telenor, a колегата явно Mtel. Ще се постарая за този log file, дано да се справя. Но ако може на лично малко по-подробно как се стига до този file
<< Генериране на Log file >>
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Да. Mtel.
А какво да направя с лог файла?
Прикачвам го като файл, копирам съдържание
ето, или какво?
(27-10-2018, 22:59)colman76 написа: Да. Mtel.
А какво да направя с лог файла?
Прикачвам  го като файл, копирам съдържание
ето, или какво?

Здравей колега, какво стана при теб с HBO GO, тръгна ли. При мен вече тръгна, но сега пък звук нямам и не знам защо. Пробвай на потребител да напишеш имейла си, защото при мен със самото потребителското име не стана, а с мейла стана.
Ако някой знае защо сега няма звук да сподели.
някой може ли да обесни как да ъпдейтна inputstream.adaptive до искания 2.1 на Libreelec за да мога да гледам HBO-GO. Благодаря
Ъпдейтни LE до последната версия 8.90.006, съдържаща Коди 18. Там Inputstream.Adaptive е актуален и при отваряне на първото видео през приставката за HBO GO, ще бъде инсталиран автоматично и Widewine DRM, също последната му версия. До началото на 2019г., когато излезе Коди 18 - стабилна версия, ще получите междувременно като актуализации 4 броя Release Candidate версии (по-стабилни от бета версии) на OpenELEC/LibreELEC/AlexELEC/CoreELEC. В случая не се притеснявайте от надписа alpha или beta, защото Коди 18 е в пъти по-стабилен от 17-та версия.
[Изображение: notrobosmall.jpg]


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,502 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,302 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,435 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,709 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 109,093 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: