Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
Току що добавката HBO GO  се ъпдейтна и вече работи и без да е към оператор а платено директно с карта... Екстра...
Получих мейл, че си променят политиката за бисквитките и плъгина спря да работи. Навигирам, листва ми съдържание, но като се опитам да пусна да гледам нещо - мисли, мисли... и нищо.
Явно не само политиката са променили.
@sevgo, наистина съм изненадан да чуя това, защото в момента гледам съвсем нормално през addon-а. Той не използва бисквитки, не събира лични данни и GDPR няма отношение в случая. Ъпдейтни си Kodi-то, addon-а също (ако не са актуални), провери си данните за вход, оператора, който си посочил... Провери в web сайта дали имаш валиден абонамент... Рестартирай (ако работиш под windows). Ако нищо от това не помогне, виж в първи пост на темата какво трябва да направиш, за да мога персонално да ти съдействам.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Обнових, не се промени. После реших да пробвам със скина по подразбиране и тръгна. Явно скинът, който инсталирах онзи ден или някоя зависимост, която той си влачи, създават някакъв конфликт. Проблемният скин е Pellucid. Сега си работи.
Благодаря!
Здравейте,

Изчетох много и само греди :Smile Най - накрая успях да инсталирам адона от ЗИП файъл. Сложих си логин и паролата от доставчик и когато избера нещо за гледане ми дава " Time for Popcorn" горе в дясно и нищо не се случва Sad

Ще се радвам да някой съвет!

Благодаря!
Здравей!

Сложи LOG файл, за да може авторът на добавката да ти помогне.

Какъв беше проблемът, че не можа да инсталираш добавката? Тя присъства в бългаското хранилище и без проблем се инсталира от него.
Когато вляза в опциите на plug-in-a и отида на депендънсийс ми излиза "inputstream.adaptive" not installed ?!?

Сигурно от това ще да е, но от друга страна като отида в Video Player Input Stream - InputStream.Adaptive ver peak3d/2.3.12 си е enabled ?

Не претендирам да съм много на ти с цялата история така че се извинявам предварително ако въпросите ми са глупави.

Благодаря!
С коя версия на Kodi си?
(22-12-2018, 17:34)ZZlatev написа: С коя версия на Kodi си?

18.0 Leia
Сложи LOG файл, за да се види какъв е проблмът.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,546 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,447 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,503 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 72,346 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 110,048 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: