Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
(11-11-2018, 17:27)Majide написа:
Ъпдейтни LE до последната версия 8.90.006, съдържаща Коди 18. Там Inputstream.Adaptive е актуален и при отваряне на първото видео през приставката за HBO GO, ще бъде инсталиран автоматично и Widewine DRM, също последната му версия. До началото на 2019г., когато излезе Коди 18 - стабилна версия, ще получите междувременно като актуализации 4 броя Release Candidate версии (по-стабилни от бета версии) на OpenELEC/LibreELEC/AlexELEC/CoreELEC. В случая не се притеснявайте от надписа alpha или beta, защото Коди 18 е в пъти по-стабилен от 17-та верс
Мерси колега, така и направих междувременно - ъпдейтнах до 18 коди. Исталирах Inputstream.Adaptive и hbo-go . но ми дава грешка . Аз ползвам абонамент през кредитна-дебитна карта (не през оператор). Пробвах всички варианти (от падащото меню на добавката), но немога да се логна нормално. Какъв може да е проблема ?
(11-11-2018, 17:54)miro написа: Мерси колега, така и направих междувременно - ъпдейтнах до 18 коди. Исталирах Inputstream.Adaptive и hbo-go . но ми дава грешка . Аз ползвам абонамент през кредитна-дебитна карта (не през оператор). Пробвах всички варианти (от падащото меню на добавката), но немога да се логна нормално. Какъв може да е проблема ?
Вписването през всеки български оператор, става чрез уникален идентификатор, като например 29c994ca-48bc-4b19-a0e7-44a25b51b241 за А1. Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(11-11-2018, 20:22)Majide написа:
(11-11-2018, 17:54)miro написа: Мерси колега, така и направих междувременно - ъпдейтнах до 18 коди. Исталирах Inputstream.Adaptive и hbo-go . но ми дава грешка . Аз ползвам абонамент през кредитна-дебитна карта (не през оператор). Пробвах всички варианти (от падащото меню на добавката), но немога да се логна нормално. Какъв може да е проблема ?
Вписването през всеки български оператор, става чрез уникален идентификатор, като например 29c994ca-48bc-4b19-a0e7-44a25b51b241 за А1. Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.

Това казвам че не е от оператор а е с опция плащане черз кредитна карта.
(11-11-2018, 21:15)miro написа:
(11-11-2018, 20:22)Majide написа: ...Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.

Това казвам че не е от оператор а е с опция плащане черз кредитна карта.
И как точно ме насочихте с отговорът си? Казахте ми каква точно е тази карта (не ми показвайте неин скрийншот - не е безопасно); казахте ми с нея къде точно сте платили въпросната услуга на HBO - в сайта за ел. банкиране на някоя банка ли или кварталният мол Huh
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(11-11-2018, 21:32)Majide написа:
(11-11-2018, 21:15)miro написа:
(11-11-2018, 20:22)Majide написа: ...Ако ми кажете кой е издателят/операторът за тази карта и я има в списъка (вижте линка, който съм сложил на български оператор) или въпросното ID успея да го намеря и добавя отдругаде... може и да се получи.

Това казвам че не е от оператор а е с опция плащане черз кредитна карта.
И как точно ме насочихте с отговорът си? Казахте ми каква точно е тази карта (не ми показвайте неин скрийншот - не е безопасно); казахте ми с нея къде точно сте платили въпросната услуга на HBO - в сайта за ел. банкиране на някоя банка ли или кварталният мол Huh
MasterCard плащано е през сайта  HBO GO. Имам    Subscr. No. / Aбонамент номер:..... и нищо повече
(11-11-2018, 21:42)miro написа: MasterCard плащано е през сайта  HBO GO. Имам    Subscr. No. / Aбонамент номер:..... и нищо повече
Значи от падащото меню за избор на оператор (в настройките на добавката) трябва да посочите HBO Bulgaria, но... както вече е дискутирано назад в тази форумна тема, засега влизането с директен HBO GO абонамент не работи в добавката за Коди. Спокойно обаче можете да си използвате официалното приложение за вашата платформа (Android, Windows...)
[Изображение: notrobosmall.jpg]
(11-11-2018, 21:47)Majide написа:
(11-11-2018, 21:42)miro написа: MasterCard плащано е през сайта  HBO GO. Имам    Subscr. No. / Aбонамент номер:..... и нищо повече
Значи от падащото меню за избор на оператор (в настройките на добавката) трябва да посочите HBO Bulgaria, но... както вече е дискутирано назад в тази форумна тема, засега влизането с директен HBO GO абонамент не работи в добавката за Коди. Спокойно обаче можете да си използвате официалното приложение за вашата платформа (Android, Windows...)

ОК, благодаря
Българския Kodi addon за HBO GO явно е сполучлив и работи добре, защото са решили да го форкнат колегите от Полша, Унгария, а скоро и от Чехия  Cool   След шопинг вълната в края на тази година, покрай празниците ще имам свободно време и ще се опитам да имплементирам  вписването на директни HBO GO абонаменти, направени през техния сайт, а не косвено през оператор. Не обещавам нищо, защото не съм успял да го измисля до момента и ще имам нужда от помощта на заинтересовани колеги програмисти - пишете ми на ЛС ако имате идеи.

П.С: Уау, това беше адски бързо. Благодарности на otava5 и c0d34fun за подсказката. Освен вписването през HBO Bulgaria съм добавил и Telenor Promo на мястото на Blizoo (слава богу вече много далеч в дебрите на спомените ни)  Wink   Ако забележите нещо странно или не както трябва, знаете какво да правите.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Като прегледах обновеното андроид приложение, видях, че има родителски контрол, способен да ограничава (децата) до KIDS категорията и нищо друго освен нея. Мога и аз да направя такава функционалност, ако кажете, че искате разбира се. Не е нужно да отговаряте на този пост, освен ако нямате коментар или забележка. Моля гласувайте в пуснатата анкета по темата, стига да искате да покажете отношение по въпроса.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Нека всичко да е като оригинала.Не се знае на човек кога може да му потрябва


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,288 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,426 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,669 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 109,065 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: