Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Знае ли някой защо от 01.05 вечерта bulsat fusion не работи има звук но няма картина,екрана е зелен
Ползвам mi tv stick c Android 9. Така е и на птиложението и на добавките free tv
Отговори
(02-05-2021, 11:52)NickKo написа: Знае ли някой защо от 01.05 вечерта bulsat fusion не работи  има звук но няма картина,екрана е зелен
Ползвам mi tv stick c Android 9. Така е и на птиложението и на добавките free tv

Работи си без проблеми. Явно имате някакъв локален проблем, като слаб интернет, примерно.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
На tv Sony c Android 2015 работи без проблем, но stick-a не ще!!!!!

Работи!
Явно е бил някакъв временен проблем
Отговори
Благодаря за отговора martinstz. Това го знаех че булсат засичат на какво гледаш, но се подведах по името в твоето хранилище"Fusion TV Android". Помислих че си бутнал нещо да го засича като андроид тв и да няма ограничения моя грешка.
Отговори
(08-05-2021, 13:26)venio написа: Благодаря за отговора martinstz. Това го знаех че булсат засичат на какво гледаш, но се подведах по името в твоето хранилище"Fusion TV Android". Помислих че си бутнал нещо да го засича като андроид тв и да няма ограничения моя грешка.

Добавката е кръстена така от създателят ѝ. Но тъй като той спря да я поддържа, аз само обнових някои неща по нея, за да работи, както и добавих някои допълнителни неща, но името си остана, както си е от началото.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Имам едно питане. Преди като ми заредеше каналите от (200 примерно) си излизаха всичките.
Сега ми изписва, че зарежда 209 и ми зарежда само 135. Не съм деактивирал някои, проверих навсякъде.
Някой да има представа защо може да се получава така?
Отговори
(27-05-2021, 02:40)TeXHoXuT написа: Имам едно питане. Преди като ми заредеше каналите от (200 примерно) си излизаха всичките.
Сега ми изписва, че зарежда 209 и ми зарежда само 135. Не съм деактивирал някои, проверих навсякъде.
Някой да има представа защо може да се получава така?

Да не би да си избрал някоя категория, а не всички? Като мръднеш наляво и излиза меню, откъдето могат да се избират категориите. Освен това, бройката горе, която ти се показва, е обща ТВ + Радио, така че част от нещата са в секция Радио.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Всички канали съм избрал, но явно е от това с радиата.
Преди или е имало доста по-малко радиа или не са били добавяни в секцията,
защото си спомням, че съм имал около 190-200 канала само.
Благодаря за отговора Smile
Отговори
Е ти доста радиа изкара Smile Би трябвало в тази секция да са 46 + инфо канала на булсата.Те за всички трябва да са толкова (според мен де Smile), а каналите са според плана който плащаш.
Отговори
Някой знае ли как мога да си подкарам Fusion на Samsun Tizen TV ? Пробвах с m3u листата, която се генерира от коди addon-a, но явно не става толкова лесно. Малко ме е яд, че не си взех серия с андроид Smile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 202,030 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,605 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 371,486 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,653,697 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,721 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: