Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
(23-12-2020, 00:00)martinstz написа: Не ме разбра. Булсат единствено ги интересува, дали не им се заобикаля защитата за брой у-ва. Какво значение има дали ще гледаш на 4 Андроид ТВ или на 4 Коди? Все един и същ трафик правиш. Не се притеснявай за тях Wink А и колко човека, които ползват тази добавка, мислиш че влизат във форума и ще разберат, че при опция Андроид ще гледат с по-добро качество? Толкова са малко, че по никакъв начин няма да повлияе това на трафика. Дали ще гледат през Коди или през приложението на Булсат - все трафик правиш и все с едно и също качество гледаш.

Значението е в това, че за да гледаш на 4 Андроид ТВ трябва да ги имаш а за да гледаш 4 кодита не са ти необходими защото може да гледаш от телефон, таблет, PC Big Grin . Качеството на стрийма на android != android tv. Точно за това намалиха качеството преди години за samsung tv защото се натоварваше от коди и започна да насича.
Отговори
Добавката е супер, и вече Булсатком може да се гледа с добро качество на различни OS.
Който е Фен на Линукс или предпочита някой от Елеците, ще я оцени подобаващо и няма да се ограничава само до Android .
За хората които се притесняват, Марто го е написал достатъчно ясно ..... тази добавка "емулира" официалното приложение, системата засича устройството и не може да се избегне лимита от 4 устройства Wink 
Като сесията на извлечената листа е макс 10 часа .....

Адмирации и Респект на човека успял да я доусъвършенства, и на Марто, че я направи достъпна за всички нас !
Отговори
(23-12-2020, 00:19)vsetabrat написа:
(23-12-2020, 00:00)martinstz написа: Не ме разбра. Булсат единствено ги интересува, дали не им се заобикаля защитата за брой у-ва. Какво значение има дали ще гледаш на 4 Андроид ТВ или на 4 Коди? Все един и същ трафик правиш. Не се притеснявай за тях Wink А и колко човека, които ползват тази добавка, мислиш че влизат във форума и ще разберат, че при опция Андроид ще гледат с по-добро качество? Толкова са малко, че по никакъв начин няма да повлияе това на трафика. Дали ще гледат през Коди или през приложението на Булсат - все трафик правиш и все с едно и също качество гледаш.

Значението е в това, че за да гледаш на 4 Андроид ТВ трябва да ги имаш а за да гледаш 4 кодита не са ти необходими защото може да гледаш от телефон, таблет, PC Big Grin . Качеството на стрийма на android != android tv. Точно за това намалиха качеството преди години за samsung tv защото се натоварваше от коди и започна да насича.

Мисля да приключвам дискусията. По никакъв начин няма да се натоварят Булсат. Та всичките им Fusion приемници са IPTV и предават със същото качество. Освен това, вече Андроид ТВ под път и над път. Да не говорим и че почти всички читави ТВ боксове са с Андроид ТВ и да се притесняваш, че около 100-тина човека ще гледат през Коди и това ще натовари Булсат, мисля че няма основание.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(23-12-2020, 01:41)martinstz написа: Мисля да приключвам дискусията. По никакъв начин няма да се натоварят Булсат. Та всичките им Fusion приемници са IPTV и предават със същото качество. Освен това, вече Андроид ТВ под път и над път. Да не говорим и че почти всички читави ТВ боксове са с Андроид ТВ и да се притесняваш, че около 100-тина човека ще гледат през Коди и това ще натовари Булсат, мисля че няма основание.

Fusion приемници взимат срийма от друг сървър. Ще се разбере  Smile Само не пускай версията с HBO-тата и timeshift  Big Grin Успех!
Отговори
(22-12-2020, 20:56)rtk написа: Тази си зарежда от Api-то на официалното приложение на Булсатком, и мисля, че няма какво повече да се иска Smile
А добавката на ByJohny работи на друг принцип и едва ли някой би се хванал да я преработва, мисля, че е безмисленно .......
Имах предвид добавката, която работи с TVHeadend...
Отговори
Да разбирам ли, че добавката на Мартин (заради Android TV) работи вече с TVH или не съм рабрал ?
Отговори
Не, тази добавка просто актуализира стриймовете, като променя актуалния hash на определен период. Разликата е само, че се логва като androidtv.
Отговори
Здравейте. Има ли начин да се прескочи ограничението за телефон да се гледа диема спорт. На тв бокса през тяхното приложение могат да се гледат, но на телефон пак неможе. Реших да пробвам с добавката от на Мартин хранилището но пак не ми излизат на телефона. Пробвах да сменям в настройките да не е самсунг, но и с другите настройки пак не става
Отговори
(30-04-2021, 12:09)venio написа: Здравейте. Има ли начин да се прескочи ограничението за телефон да се гледа диема спорт. 
Няма как да ги гледаш, защото нарочно е направено така. Диема си налагат тяхното приложение за мобилни устройства.

Можеш да го заобиколиш, като си направиш VPN тунел с домашния интернет. Най-вероятно ще стане, но не мога да го потвърдя, защото не гледам телевизия на телефона.
Отговори
(30-04-2021, 12:09)venio написа: Здравейте. Има ли начин да се прескочи ограничението за телефон да се гледа диема спорт. На тв бокса през тяхното приложение могат да се гледат, но на телефон пак неможе. Реших да пробвам с добавката от на Мартин хранилището но пак  не ми излизат на телефона. Пробвах да сменям в настройките да не е самсунг, но и с другите настройки пак не става

През телефон не може. Може на компютър или на Андроид ТВ. Системата на Булсат засича каква е ОС и за телефони орязва достъпа до някои канали.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,643 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,011 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 375,901 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,670,873 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 24,006 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: