Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bscfusion fork (ИЗОСТАВЕНА)
Колеги fusion на булсатком при вас работи ли?
Отговори
Работи да, само че коя версия ..... вече не знам. Не е от репотот на Мартин.
Отговори
(04-09-2020, 16:23)dimityr1952 написа: Колеги fusion на булсатком при вас работи ли?
Ако ползваш добавката от репо Mar33, то тя си работи, за другата нямам идея.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Благодарение на PlamenIP, ако сте с последната версия и си смените OS ID на Android, ще бъдете приятно изненадани!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(22-12-2020, 00:54)martinstz написа: Благодарение на PlamenIP, ако сте с последната версия и си смените OS ID на Android, ще бъдете приятно изненадани!
Другата версия на добавката, дали ще се сдобие с тези екстри ? Smile
Отговори
(22-12-2020, 20:33)mehanic написа:
(22-12-2020, 00:54)martinstz написа: Благодарение на PlamenIP, ако сте с последната версия и си смените OS ID на Android, ще бъдете приятно изненадани!
Другата версия на добавката, дали ще се сдобие с тези екстри ? Smile

По-вероятно е скоро булсат да намалят качеството на картината и на андроид тв след тази екстра
Отговори
Тази си зарежда от Api-то на официалното приложение на Булсатком, и мисля, че няма какво повече да се иска Smile
А добавката на ByJohny работи на друг принцип и едва ли някой би се хванал да я преработва, мисля, че е безмисленно .......
Отговори
(22-12-2020, 20:55)vsetabrat написа:
(22-12-2020, 20:33)mehanic написа:
(22-12-2020, 00:54)martinstz написа: Благодарение на PlamenIP, ако сте с последната версия и си смените OS ID на Android, ще бъдете приятно изненадани!
Другата версия на добавката, дали ще се сдобие с тези екстри ? Smile

По-вероятно е скоро булсат да намалят качеството на картината и на андроид тв след тази екстра

Не мисля, че от Булсат ги интересува, дали гледате през Коди или през приложението им, тъй като така преправена добавката, при избор на OS ID Android, вече не позволява да гледате на повече у-ва, отколкото сте заплатили, докато на опцията Samsung пак можете да гледате на много у-ва.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(22-12-2020, 22:55)martinstz написа: Не мисля, че от Булсат ги интересува, дали гледате през Коди или през приложението им, тъй като така преправена добавката, при избор на OS ID Android, вече не позволява да гледате на повече у-ва, отколкото сте заплатили, докато на опцията Samsung пак можете да гледате на много у-ва.


По-скоро трафика към сървърите им ще нарасне понеже до сега по този начин можеше да се гледа от андроид тв и ако се аутентикираш към апи-то им като от андроид тв. Сега вече през коди може да се гледа от всякакви устройства. На края и там ще сложат ниското качество  Wink
Отговори
(22-12-2020, 23:20)vsetabrat написа:
(22-12-2020, 22:55)martinstz написа: Не мисля, че от Булсат ги интересува, дали гледате през Коди или през приложението им, тъй като така преправена добавката, при избор на OS ID Android, вече не позволява да гледате на повече у-ва, отколкото сте заплатили, докато на опцията Samsung пак можете да гледате на много у-ва.


По-скоро трафика към сървърите им ще нарасне понеже до сега по този начин можеше да се гледа от андроид тв и ако се аутентикираш към апи-то им като от андроид тв. Сега вече през коди може да се гледа от всякакви устройства. На края и там ще сложат ниското качество  Wink

Не ме разбра. Булсат единствено ги интересува, дали не им се заобикаля защитата за брой у-ва. Какво значение има дали ще гледаш на 4 Андроид ТВ или на 4 Коди? Все един и същ трафик правиш. Не се притеснявай за тях Wink А и колко човека, които ползват тази добавка, мислиш че влизат във форума и ще разберат, че при опция Андроид ще гледат с по-добро качество? Толкова са малко, че по никакъв начин няма да повлияе това на трафика. Дали ще гледат през Коди или през приложението на Булсат - все трафик правиш и все с едно и също качество гледаш.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  plugin.service.bscfusion - версия "Q" olymp 142 204,001 14-08-2020, 23:45
Последна публикация: Topper
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,907 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.service.bscfusion - версия "Р" pepo 235 374,830 01-04-2017, 23:28
Последна публикация: ZZlatev
  Bscfusion (СПРЯНА) Matrata 1,058 1,666,955 18-01-2017, 17:35
Последна публикация: thedeamon
  offtopic - plugin.service.bscfusion - версия "Р" xbmcbg 15 23,942 31-10-2016, 16:16
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: