Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
(03-08-2023, 18:20)Tabctrl написа: Извинете, че пак се връщам на един проблем, за който писах преди година...Проблема е следният: С търсене в (ТЪРСАЧКАТА) не се откриват всички торенти...По-лошото е, че дори когато добавя торент в ЛЮБИМИ отново не го виждам...Давам пример (анимацията - "Тайнствените златни градове" в сайта има 2 торента, но нито един от двата не виждам през добавката - нито в търсене, нито в любими) защо е така? Давам друг пример - "Рамбо" филми има да кажем 40 - виждам 15?

Отговорът се крие в името на добавката "Zamunda Magnet Video"
Само заглавията със магнет линк се виждат и работят със добавката ......

[Изображение: MAGNET.jpeg]
Отговори
(03-08-2023, 19:26)rtk написа:
(03-08-2023, 18:20)Tabctrl написа: Извинете, че пак се връщам на един проблем, за който писах преди година...Проблема е следният: С търсене в (ТЪРСАЧКАТА) не се откриват всички торенти...По-лошото е, че дори когато добавя торент в ЛЮБИМИ отново не го виждам...Давам пример (анимацията - "Тайнствените златни градове" в сайта има 2 торента, но нито един от двата не виждам през добавката - нито в търсене, нито в любими) защо е така? Давам друг пример - "Рамбо" филми има да кажем 40 - виждам 15?

Отговорът се крие в името на добавката "Zamunda Magnet Video"
Само заглавията със магнет линк се виждат и работят със добавката ......

[Изображение: MAGNET.jpeg]

Мерси! Никога не съм се замислял, че може да е това... Big Grin
Отговори
Здравейте, търсачката в Замунда нещо се прецака. До скоро като търсих анимациите Cars ми излизаха всички релийзи. От около месец не ми излиза нищо. Пробвах и с други запазени заглавия в търсачката, които преди време съм намирал като The wheel of time, The boys, Shantaram и нищо не излиза. Другите като Zelka, Arena си работят нормално
Отговори
(17-01-2024, 11:25)pun4o написа: Здравейте, търсачката в Замунда нещо се прецака. До скоро като търсих анимациите Cars ми излизаха всички релийзи. От около месец не ми излиза нищо. Пробвах и с други запазени заглавия в търсачката, които преди време съм намирал като The wheel of time, The boys, Shantaram и нищо не излиза. Другите като Zelka, Arena си работят нормално

Да не си отбелязал в настройките на добавката да ти търси с БГ аудио и БГ субитри? Ако е така, няма да излезнат резултати, тъй като търсачката на Замунда не търси с "или", а с "и", т.е. така ще ти изкара резултати само за филми, които имат и БГ аудио и БГ субтитри. Махни отметките и пробвай пак.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Има ли опция за изтриване на единични търсения в търсачката на добавката за Замунда, аз откривам само изтриване на цялата история на търсенията? Същия въпрос имам и към добавката за Арена. Използвам Коди 19.
Отговори
(12-02-2024, 16:49)Lazar написа: Има ли опция за изтриване на единични търсения в търсачката на добавката за Замунда, аз откривам само изтриване на цялата история на търсенията? Същия въпрос имам и към добавката за Арена. Използвам Коди 19.

Няма такава (лесна) възможност. Може, ако имате познания, да отидете в потребителската папка на Коди (userdata\addon_data) и там в папката на добавката за Замунда (Арена), да намерите файла settings.xml и в него има таг searchlist, където се пазят търсенията. От там можете да изтриете, това, което не Ви трябва и така няма да се появи в екрана за търсене на съответната добавка.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(12-02-2024, 22:20)martinstz написа:
(12-02-2024, 16:49)Lazar написа: Има ли опция за изтриване на единични търсения в търсачката на добавката за Замунда, аз откривам само изтриване на цялата история на търсенията? Същия въпрос имам и към добавката за Арена. Използвам Коди 19.

Няма такава (лесна) възможност. Може, ако имате познания, да отидете в потребителската папка на Коди (userdata\addon_data) и там в папката на добавката за Замунда (Арена), да намерите файла settings.xml и в него има таг searchlist, където се пазят търсенията. От там можете да изтриете, това, което не Ви трябва и така няма да се появи в екрана за търсене на съответната добавка.

благодаря
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 86,243 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,734 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 24,676 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 31,622 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,213 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: