Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да настроите дистанционното на Андроид бокс за вашият телевизор
#41
Казал го е пита дали става за боксът му!
Отговори
#42
(12-04-2018, 23:15)b_ignatov написа: Абе Пацо!
Дай си телефона на лично, за да ти се обадя и да се разберем, какво точно искаш. Тук няколко човека се опитват да помогнат, ама ти така и не можа да кажеш какъв ти е проблемът, какво е това дистанционно и на какво все пак ще го ползваш?

И моля ти се.... не се сърди повече.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Какво не разбирате не ми е ясно.                                                                                                                             1. ИМА НОВ МОДЕЛ ДИСТАНЦИОННО НА БУЛСАТКОМ                                                                                               2. ВЕЧЕ ГО ИМАМ                                                                                                                                  3. ЧОВЕКЪТ ЗАБЕЛЕЖКА  да  знаеееееееееееее                                                                               4. какво става с триенето на профила ми???                                                                                                                                       
Отговори
#43
Няма да се трият профили направи си собствен форум и си трий на ВОЛЯ!
Отговори
#44
ИСКАМ ДА БЪДЕ ИЗТРИТ  ПРОФИЛА ТОЧКА ПО ВЪПРОСА.

(13-04-2018, 02:09)ByJohnie написа: Няма да се трият профили направи си собствен форум и си трий на ВОЛЯ!

СМЕШНИК
Отговори
#45
Абе какво драматизирате не мога да разбера, хем консумирате тук на аванта, хем не се изказвате разбираемо все някой трябва да ви е виновен като не е по вашата. Покажи че си малко зрял и спри да пишеш глупости никой не те кара да влизаш насила! Да сте си прочели правата като се регистрирате
Отговори
#46
Абе ти разбра още в началото,но се правиш на тарикат.ГОЛА ВОДА СИ  КАТО ЧОВЕК
Отговори
#47
Офтопик:
Искам да помоля всички, да спазваме приличния тон. Една от разликите между този форум и други подобни беше именно, че тук нямаше дребнави заяждания, но за съжаление вече и тук ги има, а влизах с такова удоволствие тук. Не ми убивайте вярата в добрите хора! Ок. Човекът е допуснал някоя правописна грешка, но пък няколко страници изписани за това?! Още в първия му пост се разбира, макар и дребните грешки, какво иска да попита, но никой не му е дал конкретен отговор, а само заяждане, довело до писането на не много лицеприятни думи. Ако има някой не разбрал въпроса на човека, то той попита, дали някой знае за новите дистанционни на Булсат, за които му били казали, че ставали и за Андроид боксове. Аз лично не съм чувал за такова животно, но когато имам възможност ще мина покрай техен офис и ще попитам, що за чудо на техниката предлагат.
И за финал Ви моля, не съсипвайте форума!
Благодаря Ви предварително!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#48
А да не би просто пацко да не е за тук?
По-скоро е за полето ....
Администрацията да се бе намесила по-рано.
Отговори
#49
(13-04-2018, 11:19)Topper написа: А да не би просто пацко да не е за тук?
По-скоро е за полето ....
Администрацията да се бе намесила по-рано.

Много си краен! Според мен, всеки любител на Коди има място тук. Все пак за това е форумът, предполагам. Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#50
paco112 мисля, че на всеки му стана ясно за твоят проблем и ако наистина искаш да получиш някаква помощ, ще трябва да бъдеш малко по конкретен за някои неща.
Ако може да напишеш точният модел на бокса и да постнеш снимка на споменатото от теб дистанционно и вече който може и иска нека да помага.
И найстина нека да не бъдем крайни, не всеки се е родил научен и не всеки е длъжен да разбира от всичко.
Все пак нали този форум е създаден за да си помагаме, а не да си пречим , да се обиждаме и критикуваме ......
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Как да свържа джойстик с андроид бокс ran75 4 920 03-11-2023, 12:10
Последна публикация: Topper
  EON на тв бокс vasilisto 2 3,512 30-12-2022, 23:02
Последна публикация: sovenik
  Закупуване на ТВ бокс ROBERT 8 8,317 14-03-2022, 21:52
Последна публикация: ZZlatev
  Достъп до ТВ Бокс от компютър imanev 27 17,586 19-01-2022, 17:57
Последна публикация: imanev
  Търся препоръка за бокс anex 22 22,783 09-11-2020, 21:27
Последна публикация: gogobravo

Отваряне на: