Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs
(28-10-2018, 17:40)shantros написа: Big Grin Забавянето е реално подсещане, че в 21-ви век владеенето на език различен от български не е пожелателно, а задължително за всички които не се самоопределят за дебили  Idea   Big Grin

Хмммм,
интересно не знаех че тук има хора говорещи всички езици на земята.
@shantros - ти май знаеш финладски и китайски с всички негови разновидности или за теб киното се изчерпва с  Холивуд
Хайде да те помоля да не се обаждаш като няма какво да кажеш или ти просто си пишеш ей така

Само един дебил може да се изказва така.
Отговори
(29-10-2018, 12:01)EmanResu написа:
(28-10-2018, 17:40)shantros написа: Big Grin Забавянето е реално подсещане, че в 21-ви век владеенето на език различен от български не е пожелателно, а задължително за всички които не се самоопределят за дебили  Idea   Big Grin

Хмммм,
интересно не знаех че тук има хора говорещи всички езици на земята.
@shantros - ти май знаеш финладски и китайски с всички негови разновидности или за теб киното се изчерпва с  Холивуд
Хайде да те помоля да не се обаждаш като няма какво да кажеш или ти просто си пишеш ей така

Само един дебил може да се изказва така.

Живей си мизерният живот както намериш за добре, а мен не ме мисли  Idea
Отговори
(30-10-2018, 16:06)shantros написа:
(29-10-2018, 12:01)EmanResu написа:
(28-10-2018, 17:40)shantros написа: Big Grin Забавянето е реално подсещане, че в 21-ви век владеенето на език различен от български не е пожелателно, а задължително за всички които не се самоопределят за дебили  Idea   Big Grin

Хмммм,
интересно не знаех че тук има хора говорещи всички езици на земята.
@shantros - ти май знаеш финладски и китайски с всички негови разновидности или за теб киното се изчерпва с  Холивуд
Хайде да те помоля да не се обаждаш като няма какво да кажеш или ти просто си пишеш ей така

Само един дебил може да се изказва така.

Живей си мизерният живот както намериш за добре, а мен не ме мисли  Idea

да ама се бъркаш в живота на останалите и караш останалите да пишат неща които нямат нищо общо с темата
Това беше последно и прекратявам
Отговори
@shantros, хубаво е всеки да има мнение и аз уважавам твоето. Наистина знаенето на езици е врата към други култури. Не забравяй, обаче, че има поколения сред, които спадат и твоите, моите, нашите родители (и техните), които не са имали възможност да учат определени езици. Надявам се, че не ги определяш и тях като "дебили"?

По темата: аз също имам проблеми с добавката и мисля, че всичко се дължи на server-а на страниците за субтитри.
Отговори
Прав си и се извинявам!
Дразни ме постоянното невежество и чакането някой друг да ни оправи, но винаги имаме готови извинения и куп причини за да не свършим нещо (типична българска черта) ...
Моите родители владеят писмено и говоримо по няколко езика които са усъвършенствали в другите времена когато също не е било забранено да се учат чужди езици, така че не мога да ти разбера логиката.

BTW много ме кефи когато Дебилите ме рейтвате с (-) за това, че когато ви се каже истината не искате да я проумеете и да си признаете въртешно, че сте такива. Моля продължавайте приемам го като комплимент  Cool
Отговори
shantros,пич, това вече подозрително прилича на някаква комплексарщина, подправена с обилни дози мазохизъм.
От друга страна, лошо няма - вкарва се свеж полъх, в иначе суховатият, технически ориентиран форум. Wink
Отговори
@shantros,полиглоте! Седим си и те гледам!...... И се чудим... до кога!!!
Отговори
Здравейте Коди маниаци , Имам досаден проблем,забелязвам го най вече при новокачените филми , проблема е следния,намира субс , и като почне да ги сваля,дава грешка ,че свалянето се провали,и така няколко пъти,но без успех, с последните версии на замунда,зелка ,елементум съм както и с последните версии на двата адд-она на субсунакс / субс-унакс .
Отговори
(02-12-2018, 11:19)tonitko написа: Здравейте Коди маниаци , Имам досаден проблем,забелязвам го най вече при новокачените филми , проблема е следния,намира субс , и като почне да ги сваля,дава грешка ,че свалянето се провали,и така няколко пъти,но без успех, с последните версии на замунда,зелка ,елементум съм както и с последните версии  на двата адд-она на субсунакс / субс-унакс .

Много е писано по темата. Стандартната добавка не може да разархивира архиви, правени с по-висока версия на WinRAR от 3-та. За това колегата ByJohnie я преработи и има друга добавка, която се казва Bulgarian Subs. Тук: https://kodibg.org/forum/thread-1019-pos...l#pid16400 съм описал как да се настрои.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Тук има написано, че вече може да се разглежда съдържанието на архивите със субтитри и да се теглят само желаните. Има ли вариант да се актуализира или напише нова добавка за теглене на субтитри от subssab/subsunacs.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 189 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Видео добавка: BTV+ harry_gg 90 91,630 03-02-2024, 11:23
Последна публикация: harry_gg
  Автоматично търсене на субтитри martinstz 13 7,404 17-01-2024, 00:42
Последна публикация: pun4o
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,449 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,447 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani

Отваряне на: