Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавка за субтитри от subssab/subsunacs
(29-04-2018, 00:53)Sei4etosei4eto написа: Днес забелязах, че добавката се скапва само ако се опиташ да свалиш определени субтитри. Когато свалям субтитрите на новия Westworld, всичко е наред. Когато се опитам да сваля субтитрите на star trek discovery e13 всичко се скапва - променят се пермишъните на temp директорията. Трябва ръчно да ги върнеш и след това отново сваляш субтитри. Ако се опиташ да свалиш същите субтитри на Стар Трек - отново се променят пермишъните.
Странна работа!!!

-rw-r--r-- 1 osmc osmc   968 Apr 28 23:41 ?????????????? ???????? ???? ???????????? UNACS.txt
Станете част от отбора UNACS.txt
Отговори
(29-04-2018, 12:37)ByJohnie написа:
(29-04-2018, 00:53)Sei4etosei4eto написа: Днес забелязах, че добавката се скапва само ако се опиташ да свалиш определени субтитри. Когато свалям субтитрите на новия Westworld, всичко е наред. Когато се опитам да сваля субтитрите на star trek discovery e13 всичко се скапва - променят се пермишъните на temp директорията. Трябва ръчно да ги върнеш и след това отново сваляш субтитри. Ако се опиташ да свалиш същите субтитри на Стар Трек - отново се променят пермишъните.
Странна работа!!!

-rw-r--r-- 1 osmc osmc   968 Apr 28 23:41 ?????????????? ???????? ???? ???????????? UNACS.txt
Станете част от отбора UNACS.txt
И аз видях, че надписът на кирилица не се чете и предполагам, че нещо там се обърква.
Отговори
Най вероятно ще трябва да се свържете с представители на въпросният сайт и ако имат желание може да се случат работите
Отговори
Здравейте инсталирах приложението на андроид бокс намира субтитри но като избера ми изписва че неможе да ги свали идей как да го оправя ?
Отговори
(14-10-2018, 00:10)Blondin4o написа: Здравейте инсталирах приложението на андроид бокс намира субтитри но като избера ми изписва че неможе да ги свали идей как да го оправя ?

Инсталираи RAR- приложението от Google Play Store. Добавката на subssab-subsunacs е версия 0.0.4
Отговори
Здравейте,

Искам първо да благодаря на девелопъра за страхотния адон. Чудесен е!

Имам малък проблем с интеграцията му с Elementum, не знам дали другите имате същия проблем. При мен като пусна филм с Elementum и не ми търси автоматично субтитри - дава ми Server error. При ръчно търсене няма проблем. Също така няма проблем ако пускам филм през Covenant или Zamunda Magnet.

Някакви идеи?


PS: Рънкам го на Android TV с Kodi 17.6
Отговори
Здравейте,

От няколко седмици насам забелязвам че на добавката и трябва ужасно много време да покаже резултатите от търсенето на субтитри. Времето за показване е 5-8 минути което е странно. Преди нямаше проблем. Няма никакви грешки в лога. Дали е само при мен?. Някой да има идеи?

Мерси и приятен уикенд
Отговори
Аз вчера забелязах, че ми показа резултати след около 3 минути.
Отговори
(28-10-2018, 11:26)EmanResu написа: Здравейте,

От няколко седмици насам забелязвам че на добавката и трябва ужасно много време да покаже резултатите от търсенето на субтитри. Времето за показване е 5-8 минути което е странно. Преди нямаше проблем. Няма никакви грешки в лога. Дали е само при мен?. Някой да има идеи?

Мерси и приятен уикенд

Понякога (може би) не успява да направи връзка със сайта и зависва в изчакване. Аз лично, като усетя, че е зависнало, затварям прозореца за субтитри и го отварям наново. Обикновено се получава номера и бързо вади субтитрите.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Big Grin Забавянето е реално подсещане, че в 21-ви век владеенето на език различен от български не е пожелателно, а задължително за всички които не се самоопределят за дебили  Idea   Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 115 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Видео добавка: BTV+ harry_gg 90 90,221 03-02-2024, 11:23
Последна публикация: harry_gg
  Автоматично търсене на субтитри martinstz 13 7,055 17-01-2024, 00:42
Последна публикация: pun4o
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,348 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,312 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani

Отваряне на: