Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Видео добавка: BTV+
#1
Добавка: Btv Plus

Описание:
Добавка позволяваща възпроизвеждане на видео съдържание от сайта бтвплюс.ком - новинарски емисии, публицистични предавания, сериали и БТВ на живо.

Инсталация:
Препоръчителна - от хранилището БГ АДОНС, за да се ъпдейтва автоматично.

[Изображение: screen.png]

За момента, платформата БТВ плюс не предлага кой знае какъв богат избор от съдържание. Новините и предаванията май са най-ценното. Иначе сериалите са стари, и на всичко отгоре имат време на излъчване, след което не са достъпни.

Последно обновена на: 02.02.2024
Отговори
#2
Готино е станало! Вчера вечер го пробвах и работи безпогрешно. Имам няколко идеи за подобрения.

1. В "live" секцията явно взима чсовника от устройството и показва актуалното предаване, но тъй като съм 1 час назад ми показваше, че вървят новини, а то вече имаше филм. Може би ако има някакъв начин да се настрои часа за EPG (аз всъщност въобще не знам от къде се дърпа EPG-то). Но това е само оптика и без това ще го преживеем Smile

2. Явно имената на предванията (примерно Новините) или са толкова дълги, че да не се вижда от коя дата са или просто е такава структурата на сайта. В изгледа на Новините излиза само Централна / Късна емисия и едва после като се цъкне се вижда датата. Те са си подредени от най-нови към по-стари, но ако имената се променят ще е супер. Разбира се и това е само оптика Smile

В сериалите и други предавания не съм се ровил.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#3
Сега се рових повече и забелязах, че предаванията вървят на HD (1280 x 740px), а телевизията "На живо" е само със SD качество (720 x 400px) въпреки двата потока и HD в името. Двата потока пък са с различно време т.е. единия е малко (може би 5-6 секунди) по-назад.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#4
Ти да не си фен на Али Реза и каналите от Босфора?
Отговори
#5
Да когато започнах адона бяха пуснали ХД канала, после "регресираха" към СД канала, а аз все се надявах че ще се оправят ...

xbmcbg, не са само сериалите на резата (тях дори май ги няма). Има интересна публицистика, която някой път си заслужава гледането.

Pepo, ЕПГ-то се взима директно от сайта btvplus.bg/live и дори и там ако си в друга часова зона показва грешното предаване.
Aз в адона уж го оправих Smile. БГ репото е ъпдейтнато, така че адона трябва да също да се ъпдейтне скоро.
Отговори
#6
Тази добавка работи малко странно в момента. Някои предавания излизат, други частично, а трети изобщо не излизат. Примерно в "Гласът на България" някои излизат, други не, а в "Master chef" изобщо нищо не излиза.
Отговори
#7
Да, да потвърдя за MasterChef. Нищо не работи свързано с него. Проверих в сайта и видях, че има качено последното видео. Някаква идея, Harry?
На живо - работи.
Емисии - работи.

В предаването MasterChef има два избора. 2017 и 2016. И двете има показва "Видеото не е налично".
Другите предавания работят.
Отговори
#8
Проблема е оправен във версия 1.0.6
Отговори
#9
От мен огромни благодарности Smile
Отговори
#10
00:07:12.857 T:20696   ERROR: CCurlFile::Open failed with code 404 for https://github.com/kodi1/kodi1.github.io...-1.0.6.zip

00:07:12.857 T:20696   ERROR: CAddonInstallJob[plugin.video.btvplus]: failed to download special://home/addons/packages/plugin.video.btvplus-1.0.6.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Добавка Gong Player harry_gg 0 115 10-03-2024, 22:10
Последна публикация: harry_gg
  Добавка за Play Diema Xtra Rooney7601 3 4,353 09-03-2021, 18:32
Последна публикация: stoyanov_ynwa
  Добавка за БНТ Bat Vani 6 7,313 01-08-2020, 09:16
Последна публикация: Bat Vani
  Добавка за субтитри от subssab/subsunacs Majide 217 286,411 18-01-2020, 19:43
Последна публикация: martinstz
  Видео добавка: Шоуто на Слави harry_gg 5 10,563 25-11-2019, 23:46
Последна публикация: cosera

Отваряне на: