Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,086
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,261
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 168
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,781
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,835

 
  Най-евтиния вариант за Kodi
Публикувано от: CrownStyle - 29-01-2016, 18:06 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (18)

Търся възможно най-евтиния вариант за подкарване на Kodi на телевизор, който не е смарт.
Засега се чудя между Raspberry Pi или Fire TV Stick-a. Какво е вашето мнение?

Принтирай

  bulsatcom kodi промяна на качеството на картина
Публикувано от: madwolf^ - 25-01-2016, 16:17 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте гледах много в настройките на добавката,но неможах да открия как да намаля качеството. По дефаулт ми тръгна с 720p и ми сече много яко, а аз съм с много слаб нет в чужбина нещо от сорта на 500кб/с

Принтирай

  Черен екран на булсата
Публикувано от: lacholex - 25-01-2016, 12:13 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (1)

От вчера като пусна някой канал ми излиза само звук на черен фон. Направих хард ресет на бокса инсталирах на ново но проблемът си остава

Принтирай

  MAG emulator/plugin for KODI
Публикувано от: anotherboy - 20-01-2016, 20:20 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (13)

Здравейте, понеже до сега не съм се сблъсквал и не съм работил с MAG приемници, чудя се дали има някакви емулатори или плъгини с който мога да тествам тази услуга.
Идеята ми е, без да имам MAG устройство да тествам как работи. Абониран съм за MyTV и виждам, че предлагат портал за MAG, но аз искам да го тествам на KODI или Mac OS 10.11. Тествах им плъгина за KODI, но там качеството картината не е задоволително.
Благодаря предварително на отзовалите се!

Принтирай

  И при вас ли е така
Публикувано от: chano - 18-01-2016, 15:41 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (9)

Здравейте,от няколко дни имам коди,не разбирам много но си инсталирах бг добавки и съм много доволен,но забелязвам че като гледам някои филм филма все едно е зумнат не му се виждат крайщата,виждам че трябва да има още настрани и надолу от картината но не се вижда,има ли начин да се оправи това или си е така,дали има плеар с който да се гледат филми от мрежата или само с оригинала.Машинката е M8S Quad Core Android4.4
благодаря

Принтирай