Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,028
» Последен член: aslamsyed
» Форумни теми: 1,113
» Форумни публикации: 20,184

Пълна статистика

Последни теми
Форекс брокери
Форум: Общи приказки
Последна публикация: lili80
26 минути
» Отговори: 2
» Разглеждания: 2,926
Нарушено авторско право
Форум: Общи приказки
Последна публикация: lili80
32 минути
» Отговори: 3
» Разглеждания: 3,248
Гледане на Бг предавания ...
Форум: Ръководства и полезни връзки
Последна публикация: lili80
34 минути
» Отговори: 4
» Разглеждания: 7,456
Електронно разпащане с ep...
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: lili80
36 минути
» Отговори: 28
» Разглеждания: 37,463
Да кажем сбогом на българ...
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: lili80
37 минути
» Отговори: 5
» Разглеждания: 5,543

 
  Sky Sports - къде?
Публикувано от: beBoss - 20-11-2015, 04:41 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Здравейте, 

бихте ли ми казали къде гледате(addon?) Sky Sports каналите?

Принтирай

  PVR запис и timeshift за IPTV
Публикувано от: mavar - 20-11-2015, 00:07 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (8)

Мисля че е време да се отвори и такава тема. Знае ли някой как може да се настрои KODI да прави записи и да се добавят броячи? PVR add-on-ите по принцип поддържат тази функционалност (аз лично пробвах NextPVT и TVheadend), но явно има някаква тънкост при настройката им, която ми убягва. При TVheadend може да се добави IPTV източник, но параметрите ми са неясни. В нета намерих обяснение само за случая, когато сигнала идва от ТВ тунер. TVheadend отчита, че KODI се свързва към него, самото KODI разпознава размера на диска, върху който би трябвало да може да записва, но бутонът за запис стои в сиво и е неактивен. Бих искал да знам къде бъркам. Дали защото PVR IPTV Simple Client по принцип не поддържа запис и може да е неправилно да се използва съвместно с TVheadend или трябва да ползвам само втория и каналите да се вкарат в него. Както може да сте се досетили искам да мога да правя запис от булсата. Може ли да се адаптира хранилището, от което взема информацията PVR IPTV Simple Client така че някаk си да се импортне в TVheadend или не е това начинът?
Ще се радвам някой, който е наистина запознат да отговори.

Принтирай

  Как да гледаме 1080p Телевизия без да буферира
Публикувано от: BlackWolf - 19-11-2015, 17:35 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (46)

Така, отварям тази тема за да знам как да мога да гледам телевизионни външни програми в 1080p формат без да ми буферира картината, филмите в този формат ги гледам без проблем но при програмите не е така, интернета ми е бърз 100 мегабита е, направил съм си настройките както трябва в advancedsettings спрямо интернета ми,те са така :

 <advancedsettings>
<network>
<buffermode>1</buffermode>
<cachemembuffersize>157286400</cachemembuffersize>
<readbufferfactor>20</readbufferfactor>
</network>
</advancedsettings> 

Андроид бокса ми е свързан с кабел към рутера ми, интернета ми е добър но въпреки това на такива програми веднага буферира, спира и пак така, кеша съм го изчистил от .Xunity Maintenance но пак си има буфер на 1080p програми , с включена и изключено хардуерно ускорение няма промяна, не знам проблема в източника ли е или при мене в настройките на Коди, някой ако ги разбира тези неща да помага.

Принтирай

  Плъгин за форума
Публикувано от: Alkatrazbg - 19-11-2015, 14:01 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (15)

Имам една молба към  админите на форума  ако може  и има плъгин да се направи така ,че когато някой пише във тема следвана от мен  да ми вади  съобщения  както е във Калдата . И като цъкна на него да ми се отваря направо темата и последния  пост. Както е направено сега трябва  да отварям още един таб  и се натрупват съобщения и табове излишно.

Принтирай

  МyTv.bg
Публикувано от: xbmcbg - 18-11-2015, 22:21 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (15)

Нов аддон за МyTv.bg (работещ пълноценно към този момент)

https://github.com/sasbass/plugin.video.mytv_bg

МyTv.bg работи най -добре с IPTV STB Emulator v0.7 prerelease където VLC player е подменен с IjkPlayer.
Надявам се, че не нарушавам правилата, понеже форума е за KODI

Links:
Free version:
arm-v7a https://mega.nz/#!0U4ABCjC!r4-qOoEsK..._LLAAvHn4tmwE0
x86 https://mega.nz/#!BZAWVByQ!HS3Jpzi_s...xaGDqpVzGHCteI

Ако имате въпроси как да го направите ще помагам.
портала е: http://mytv.bg/stb
MAC address: 00:1A:79:XX:XX:XX за последната група Х-ве въведете това което имате от вашият MAG box или си измислете някаква комбинация по ваш избор след което активирайте през тяхната web страница.

Принтирай