| Привет, Гост |
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.
|
| Форумни статистики |
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050
Пълна статистика
|
|
|
| Торент стриймове в Германия |
|
Публикувано от: panta77 - 17-01-2016, 16:23 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (1)
|
 |
Здравей те ..... незнам дали точно тука е мястото ... но искам да попитам нещо
Живея в Германия и ако си инсталирам репо с торенти ще си имам ли проблеми ...защото тук е забранено да се теглят торент файлове ... не съм много запознат и затова ако има някой компетентен по този въпрос да каже ...
Благодаря ....
|
|
|
| Румънските DigiSport (1-4) |
|
Публикувано от: xbmcbg - 12-01-2016, 17:04 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Без отговори
|
 |
Здравейте, търся румънски или молдовански аддон в който да присъстват каналите на DigiSport от 1 до 4.
Това, че ще е платен не ме притеснява, дори е за предпочитане ако е със стабилен HD стриим който работи извън Румъния. Обикновенно се оправям сам, но с румънският език съм на кота "0" - искам да помогна на приятел. Сайта на каналите е http://www.digisport.ro/. Това е румънският еквивалент на Diema Sport
Ако знаете и сталкер портал за MAG 25x също ще е добре дошъл.
Предварително благодаря на отзовалите се!
|
|
|
| 3D |
|
Публикувано от: dzto1912 - 09-01-2016, 13:25 - Форум: Ръководства и полезни връзки
- Отговори (5)
|
 |
Здравейте,инсталирах Коди на ТВ Сони с андроид ,в Бг плугина (MUVIBG) има 3D филми,някой знае ли как се стартира 3D-то.Отваря го на два екрана ,един върху друг ,но няма опция да му дам за да го подкара.
|
|
|
|