Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,143
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,319
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 171
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,801
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,845

 
  Проблем с плейлиста
Публикувано от: brawn - 20-03-2016, 11:35 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (4)

Здравейте,имам следния проблем със Коди. Въвеждам M3U листа отварям програмите но след 30 сек.ме изхвърля
някой има ли идея защо се случва това? Dodgy

Принтирай

  Липсва картина
Публикувано от: sonyboy - 17-03-2016, 12:06 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (3)

Телефон с Андроид .До преди 4-5 дена работеше нормално и в един момент само говор.С Jarvis 16.0 е телефона.

Принтирай

  Идеи за лого на форума
Публикувано от: Hangman - 16-03-2016, 17:49 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (2)

Давайте идеите си за лого на форума. Аз започвам с тези:

[Изображение: KODIorg1.png]

[Изображение: KODIorg2.png]

[Изображение: KODIorg3.png]

Принтирай

Information KOLIBKA
Публикувано от: galcho - 14-03-2016, 15:41 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (77)

Тази тема е предназначена за техническа поддръжка на добавката KOLIBKA, която можете да инсталирате в Коди през българското хранилище: http://kodi1.github.io. Текущ разработчик: kodi1 (kovi_dev).

Принтирай

  Правила на форума
Публикувано от: dog123 - 09-03-2016, 15:37 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (13)

По повод пускането тема на английски език, и последвалите забележки в нея както и заключването и от екипа, ще изразя надолу мнението си:
Изключително съм изненадан, как е възможно да се правят забележки относно използвания език на списване във форума , при положение че това никъде не е упоменато в правилата.
Уважаеми администратори, когато имате някакви изисквания е редно да ги опишете в правилата на форума, а не да правите остроумни забележки, и то към малкото полезни участници тук!
По странното е че когато аз лично имах проблем бях препратен в официален форум, който също е на английски език. Никой не ме попита разбирам ли английски или не....
Относно поста на anotherboy
„Никой не е длъжен да говори Английски, Френски, Немски и т.н. Бариерата не се създава от хората които не говорят тези езици, а от хората които правят тези езици като основни само и само да е в тяхна полза.
В този ред на мисли, нищо че България е около 7 милиона защо българския да не е международен език и хората да го говорят по цял свят?! Българският език е достатъчно стар и с много повече история за разлика от Английския!
Нека да не се правим на велики само и само защото говорим чужд език! Не сме тук да се показваме кой е по-най а да споделяме опит, знания и информация!
Нека автора да покаже повече уважение към останалите потребители (ако има такова)!“

Искам да му кажа на това същество , че първият списвал в двете теми които той самият е отворил за да си решава проблемите , е именно xbmcbg.
В този ред на мисли , забележката към xbmcbg да показвал повече уважение , смятам за доста нагла, безочлива, абе нямам думи да я окачествя!
По повод мислите му, Българския да е международен език, мисля да не коментирам, само ще го акцентирам, за да е ясно какви лунатици има по земята!
С това участието ми в този форум приключи, към част от него отправям пожелание да бъдат здрави, и никога не позволявайте да бъдете вкарани в роля, която не ви е по вкуса! Към останалите, време е да се приземите!

Принтирай