| Привет, Гост |
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.
|
| Форумни статистики |
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050
Пълна статистика
|
|
|
| The Royal We + Trakt.tv Errors [ Check error logs ] |
|
Публикувано от: sertys - 06-05-2016, 18:36 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (1)
|
 |
След като настройвах на един приятел kodi-то с the royal we плъгина се видях в чудо.
Като му създам нов trakt.tv акаунт и го ауторизирам за the royal we, изведнъж всичките секции връщат грешки и не показват съдържание(Popular movies, Trending movies, Popular episodes, Trending episodes, Watchlist и т.н.)
След ровене по лог файлове и прочие забелязах, че python скрипта се дъни с type exception и се опитва да итерира един array, който всъщност е bool.
Накратко проработи прекрасно след като влязох в trakt.tv и му добавих няколко неща в watchlist-a от браузъра.
Това да служи като reference за всички, които ползват TRW и тепърва си добавят scrobbling.
|
|
|
| M3U playlist |
|
Публикувано от: miro - 28-04-2016, 11:00 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (44)
|
 |
Здравейте отново. Знае ли някой как може да се добави едновременно IPTV CHANNELS BULGARIA M3U и M3U за Булсатком. Тоес два плейлиста за да може каналите да са заедно а не да се зарежда конкретния плейлист. Активирал съм IPTV simple client от PVR
|
|
|
| Решена! Kodi товари процесора |
|
Публикувано от: progressive - 25-04-2016, 14:44 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения
- Отговори (8)
|
 |
Здравейте.От известно време забелязвам ,че Коди (гледам Фюжън пакета на БСК) ми товари процесора.Странното е ,че се получава на определени канали,най-вече Фокс.20 минути (примерно) си върви нормално,след това започва да насича картината и да се разминава със звука.Машината е с уин 7,няма вируси и т.н.На другите ХД канали няма проблем,АМС ХД може да си върви с дни без накъсване,а процесора показва между 15-25 процента натоварване.Някой има ли идея къде може да е проблем,защото изчетох една камара форуми,но такъв проблем не срещнах.
Благодаря предварително.
Edit: Инсталирах новата версия,проблема си остава.Променях настройки на видео картата (вградена е ,гледам на лаптоп) ,но още не мога да открия от къде идва това натоварване.
|
|
|
|