Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M3U playlist
#1
Здравейте отново. Знае ли някой как може да се добави едновременно IPTV CHANNELS BULGARIA M3U и M3U за Булсатком. Тоес два плейлиста за да може каналите да са заедно а не да се зарежда конкретния плейлист. Активирал съм IPTV simple client от PVR
Отговори
#2
С PVR Tools не става ли? Има го в БГ Адонс репото.
Отговори
#3
(28-04-2016, 14:17)harry_gg написа: С не става ли? Има го в БГ Адонс репото.

ами нз. честно казано ползвам KODI (openelec) от около месец и за сега още се уча. ако можеш малко да ме насочиш по подробно ще бъда благодарен.
Намерих клип на който се вижда инсталиран и активиран повече от 1 IPTV simple client, но немога да открия как става.
Отговори
#4
Ами и аз не ползвам PVR Tools и не мога да ти кажа кое точно къде да пипнеш. Най-добре го инсталирай, както казах го има в БГ Адонс репото под Програми и го разцъкай.
Отговори
#5
Аз съм направил следното за да гледам 2 листи без да превключвам изсточници:
Свалил съм си IPTV SIMPLE CLIENT и IPTV SIMPLE CLIENT 2
В първия съм задал моя плейлиста а във втория Буласатската листа. Настройките и на двата са еднакви единствено на втория съм задал каналите да започват след последния номер на каналалите от първата плйлиста за да не ги меша! Ето ти и едно видео да се ориентираш как става!

Отговори
#6
(28-04-2016, 14:57)Hangman написа: Аз съм направил следното за да гледам 2 листи без да превключвам изсточници:
Свалил съм си IPTV SIMPLE CLIENT и IPTV SIMPLE CLIENT 2
В първия съм задал моя плейлиста а във втория Буласатската листа. Настройките и на двата са еднакви единствено на втория съм задал каналите да започват след последния номер на каналалите от първата плйлиста за да не ги меша! Ето ти и едно видео да се ориентираш как става!

Да така пробвах и се получи.Мерси. А имаш ли представа ако искам да добавя  IPTV SIMPLE CLIENT 3 или още ( в един клип видях до 6) ?   zip  за всеки един ли има ?
Отговори
#7
Ако разполагаш с толкова свободно време за гледане на телевизия насочи се към PVR Tools. Той със сигурност ще покрие твоите изисквания, също така можеш да ползваш iVue ако разполагаш с ЕПГ за всички канали които ще гледаш. Друг метод които е възможен е описан тук https://kodibg.org/forum/thread-156.html Възможностите за използване на КОДИ се ограничават единствено и само от твоята креативност.
Отговори
#8
(28-04-2016, 16:42)xbmcbg написа: Ако разполагаш с толкова свободно време за гледане на телевизия насочи се към PVR Tools. Той със сигурност ще покрие твоите изисквания, също така можеш да ползваш iVue ако разполагаш с ЕПГ за всички канали които ще гледаш. Друг метод които е възможен е описан тук https://kodibg.org/forum/thread-156.html Възможностите за използване на КОДИ се ограничават единствено и само от твоята креативност.

Благодаря за отговора. Време за тв. нямам кой знае колко но просто искам да добавя 2-3 м3у плейлиста един от които е за булсатком. с пвр тоолс опитах, но не ми се получи. за сега добавих 2-ри клиент но ми трябва поне още един.
Отговори
#9
Здравейте, някой подкарвал ли е M3U плейлиста на булсаткома на Perfect Player на Windows и ако е нека да помогне и да обясни тука по подробно как става, плеъра е много удобен, има си опции за адване на логотата, за епг също, за онлайн адрес и от файл, само къде не иска да ми подкара листа редактиран, успях да го подкарам на Pot Player ако мога да го подкарам и на този заради екстрите ще е супер Smile
Отговори
#10
Пробвай това https://kodibg.org/forum/thread-143.html и по специално се загледай в пост №4 . Изобщо за да постигнете комфорт за частно IPTV ще ви трябва линукс дистро. Иначе ако си разкараш юзер агента от листата ще я пуснеш на всичко.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  m3u playlist miro 6 11,637 20-11-2016, 21:45
Последна публикация: Hangman
  Създаване на custom playlist anex 10 17,828 26-04-2016, 23:23
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: