Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m3u playlist
#1
Здравейте, преди си генерирах плейлист от http://........................
като файла запазвах с разширение .m3u и работеше без проблем с PVR IPTV simple... но от известно време не възпроизвежда никой от каналите. Трябва ми предимно за NG но и другите канали са ОК. Някой може ли да даде линк за сваляне на нови (работещи) m3u
#2
Във форума не се толерират такива плейлисти !!!
#3
(20-11-2016, 20:54)Hangman написа: Във форума не се толерират такива плейлисти !!!

защо? каква е причината ? не знаех че е така... Нали все от някъде трябва да генерира плейлиста-не може само булсат
#4
Добавката за булсат е разработена така, че трябва да имате платен абонамент към булсат и в нея се влиза с валиден e-mail и парола.
#5
(20-11-2016, 21:31)Hangman написа: Добавката за булсат е разработена така, че трябва да имате  платен абонамент към булсат и в нея се влиза с валиден e-mail и парола.

за булсат - ясно . имам абонамент и го ползвам с юзер и пасс. интересува ме как да си добавя работещи (и от каде да ги сваля) m3u . Не мисля, че има нещо нередно в това
#6
(20-11-2016, 21:35)miro написа: за булсат - ясно . имам абонамент и го ползвам с юзер и пасс. интересува ме как да си добавя работещи (и от каде да ги сваля) m3u . Не мисля, че има нещо нередно в това

Това си е твой проблем откъде и как ще ги сваляш ,тук не е мястото да се разменят такива еднодневки събирани от сайтовете за m3u отпадъци
#7
Просто тук не се споделят такива листи по простата причина, че някой се е потрудил да си създаде сървър за да си споделя тв-то на няколко компютъра и/или приятели. Вложил е труд и усилие! Друг някой е успял да се докопа до сървъра и го е сканирал и е постнал листата някъде и 1000 човека за норматив се накачулват на този сървър, който започва да не смогва! И този който си го е създал за собствени нужди му се налага да преработва всичко отново! Та затова тези листи чезнат бързо. Ако някои ти даде такава на лично, значи ти има доверие! Та така!


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  M3U playlist miro 44 73,234 27-11-2019, 12:55
Последна публикация: harry_gg
  Създаване на custom playlist anex 10 17,824 26-04-2016, 23:23
Последна публикация: xbmcbg

Отваряне на: