Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreElec/линукс на китайски бокс mxq
#31
Единият вариант да направиш бекъп на Андроида е да качиш къстъм рекавъри(TWRP) и да действаш през него.Другия вариант е да видиш, дали някъде няма стоков фърмуер за твоя бокс.
Качването на LibreELEC на вътрешната памет става точно с една команда(написано е в темата за инсталация на LibreELEC).Съветвам те да не го правиш докато не намериш стоковия Андроид за твоя бокс, защото не съм тествал, дали с бекъп от TWRP Recovery можеш да го върнеш.
Отговори
#32
за тази цел се използва Amlogic USB Burning Tool ? Big Grin

Коментарът е редактиран от Администратор, заради неспазване на правилата на форума т. 1.
Отговори
#33
Няма как да съм сигурен, че там ще има неговия фърмуер и че ще работи.Аз не искам да давам насока за това кой от къде да си сваля софтуера.Всеки си го прави на собствен риск.На мойте боксове съм си намерил стоковия, който съм сигурен, че върви.....за другите не нося отговорност.
Отговори
#34
Човек който се хвали с огромен опит, дори се опитва да учи другите на нещо от които той си няма елементарна представа неможе да дава такъв отговор. Аз много пъти съм ти казвал, че първо трябва да се научиш да използваш Интернет, да разглеждаш и четеш това което си отворил, а не да си мислиш, че си хванал Господ за шлифера, а още по-малко да очакваш, че някой е длъжен да запълва празнотите в твоето образование и да е длъжен да ти превежда. Малко скромност никога не е излишна, а комплексите за малоценност е редно да избиваш у дома, а не тук!
Стоковите фърмуери за всички китайски боксове ще намерите на https://www.chinagadgetsreviews.com
Отговори
#35
Коментарът е изтрит от Администратор, заради неспазване на правилата на форума т. 1.
Отговори
#36
(13-02-2018, 18:30)xbmcbg написа: Има много начини, наи-лесният е да отидеш там където то е бакупа на Андроид , да си свалиш копие от него и след това да сложиш USB с ELEC да му окажеш пътя и след това да натиснеш ъпдеит.
Клечката за зъби е за тези които не ходят на зъболекър  Big Grin ние не сме хамали за да го правим по хамалският начин

Някои боксове "не виждат" имидж файла от update&backup ,меню-то...Не разбирам,защо е всичката тази жлъч,която сипете.
Отговори
#37
Подкарах го с img за m201D ( LibreELEC-S805.arm-8.2-8.2.3.1-m201d.img ) - а моя е м201c както и да е.. разликата е само в рам памет-а. За сега работи стабилно.
Описание как съм го направил :
1. Изтеглих LibreELEC-S805.arm-8.2-8.2.3.1-m201d.img
2. Качих го на SD със Win32disk Imager ( пробвах и с приложението на Либреелека и с него става ).
3. Извадих захранването,сложих Sd картата и върнах захранването отново.
4. Автоматично си тръгна LibreElec-a.
Отговори
#38
Браво родилната мъка е отминала, човека го е написал на 4 реда, пишман преводача да се научи как се прави  Smile и за в бъдеще да пише след като е експериментирал върху свой бокс. Версията му за безброй флашвания (които вероятно е сънувал) не се доказа, пълен аматьор!!!!
Този алгоритъм е валиден за всички боксове, не са необходими безброй теми.
Отговори
#39
Прав си, но тук се толерират посредствените играчи Angry утвърдена българска традиция Idea
Отговори
#40
Айде стига де. Не ви ли писна.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с mount на network share под LibreELEC 8 ZZlatev 9 111 3 часа
Последна публикация: ZZlatev
Information LibreELEC върху PC с nVidia карта Majide 0 765 17-09-2022, 17:21
Последна публикация: Majide
Question Как да инсталирате VPN на LibreELEC Hangman 1 1,150 15-09-2022, 12:32
Последна публикация: harry_gg
  Имате ли проблеми с LibreElEC 18.4?? Di40 7 11,428 24-11-2019, 17:15
Последна публикация: Di40
  LibreELEC: Ace Stream ZZlatev 1 5,120 20-09-2019, 22:30
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на: