Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreElec/линукс на китайски бокс mxq
#21
(13-02-2018, 17:35)xbmcbg написа: Е майстори, сега как се чувствате след като прецакахте бокса на човека?
Работа вършена или насочвана от хора който си нямат идея какво правят винаги има подобен предизвестен край.

Пак започваш със спама и избиването на комплекси.Незнам дали знаеш но бокса няма как да се повреди, когато се ползва с СД карта.Реално нищо не се записва по-вътрешната памет.Аз пък ти казавам, че на този бокс ще тръгне ELECA и тогава ще те видя какво ще пишеш......или пак ще се покриеш като мишка.

Ще те помоля да не се обаждаш, ако нямаш желание да помагаш.
Отговори
#22
За да тръгне Елека са необходими 5 минути, а не денонощия за вас явно времето не е от значение, експериментите на чужд гръб не са нещо с което да се гордееш Idea
Отговори
#23
Не бокса не ми е прецакан, ползвам 8гб карта с адаптер.До рекавърито стигам с toothpick метода.
с Win32Imager и с Libreelec пробвах.
Сега ще пробвам с 7..
Всичко ми е стоково само Root Имам..
[Изображение: 28125086_1843831515688434_1642931291_o.jpg]

Подкарах го с друг Img - вместо този LibreELEC-S805.arm-8.2-8.2.3.1-MXQ.img
заредих този - LibreELEC-S805.arm-8.2-8.2.3.1-m201d.img
Отговори
#24
Радвам се, че си се справил.От това, което виждам е, че ползваш карта клас 4.Тези карти не са за тази работа по принцип.Много са бавни и може да имаш проблем със скоростта.
Отговори
#25
Незная дърдоркото какво ти е казал и какво е превеждал, но за тази цел е необходима Class 10 SDHC Memory Card, а не това което показваш
Отговори
#26
За жалост тази имах под ръка ( като цяло имам повече флашки сд-та не ползвам..) ,но пак е сравнително по бързичък от андроид софт-а ако има как и да го махна и да сложа този и някое линукс-че примерно ще е перфектно. ( и без т'ва боксчето не се спира,дори и телевизора.. имам малко дете и постоянно иска нещо да му свети и да му говори иначе не спи..).
Отговори
#27
Ако те устройва можеш да фланеш направо върешната карта, но ще загубиш Андроида. Направи си бакуп ако след това си смениш мнението за да можеш да го възстановиш
Отговори
#28
LibreELEC/OpenELEC са Linux GNU OS.
Пак казвам, вътрешния флаш е отчайващо бавен и това е една от основните причини да бави и Android OS-a. Няма да спестиш нищо ако запишеш във флаша.
Отговори
#29
Е то и андроид-а е линукс ама..та т'ва исках да кажа ( Линкус Десктоп ) някакъв и отделно елек-а, как се инсталира на вътрешната памет? и как да направя backup като съм със стоково реквъри?
Аха,и флашка не мога да ползвам ... като цяло трябва да си купя нова SD , ок благодаря.
Отговори
#30
Има много начини, наи-лесният е да отидеш там където то е бакупа на Андроид , да си свалиш копие от него и след това да сложиш USB с ELEC да му окажеш пътя и след това да натиснеш ъпдеит.
Клечката за зъби е за тези които не ходят на зъболекър Big Grin ние не сме хамали за да го правим по хамалският начин
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с mount на network share под LibreELEC 8 ZZlatev 11 133 , 22:43
Последна публикация: ZZlatev
Information LibreELEC върху PC с nVidia карта Majide 0 765 17-09-2022, 17:21
Последна публикация: Majide
Question Как да инсталирате VPN на LibreELEC Hangman 1 1,151 15-09-2022, 12:32
Последна публикация: harry_gg
  Имате ли проблеми с LibreElEC 18.4?? Di40 7 11,447 24-11-2019, 17:15
Последна публикация: Di40
  LibreELEC: Ace Stream ZZlatev 1 5,122 20-09-2019, 22:30
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на: