Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria
(06-11-2020, 19:35)kalsky написа: ... сега остава да намеря начин да го споделя...
Install from repository > Kodi Add-on repository > Program add-ons > Kodi Log File Uploader
После споделяш тук линка, който ще ти генерира добавката.
[-] The following 1 потребител Харесвания ZZlatev's post:
  • kalsky

Отговор
Здравейте,

Имам ли възможност от Add-on за HBO GO да "излиза" по качествен звук като DTS, DD+, DD Thru HD?
При мен всичко е Стерео - ААС 2.0, което е кофти.

Отговор
Благодаря за насоките за лог файла.
Ето и линк към него: https://paste.kodi.tv/egegenodic
Продължава да изписва, че има грешка при влизане в профила.

Отговор
(08-11-2020, 21:08)kodi80 написа: Здравейте,

Имам ли възможност от Add-on за HBO GO да "излиза" по качествен звук като DTS, DD+, DD Thru HD?
При мен всичко е Стерео - ААС 2.0, което е кофти.
 По качествен звук, HBO предлага само в САЩ, Канада и Латинска Америка. Имам в предвид във VOD платформите на компанията (HBO OD, HBO Now, HBO GO, HBO MAX, Cinemax GO и т.н.).  В Европейския съюз с малки изключения, звука им е само стерео и затова такъв получавате както през Коди, така и в официалните приложения на HBO за смарт устройства. 

Можете единствено да им пишете по мейла, за да направят нещо по въпроса...
[Изображение: notrobosmall.jpg]

Отговор
(14-11-2020, 09:55)kalsky написа: Благодаря за насоките за лог файла.
Ето и линк към него: https://paste.kodi.tv/egegenodic
Продължава да изписва, че има грешка при влизане в профила.
 Прегледах лога, но е непълен и не се вижда всичко. ЕТО как се генерира пълен лог, с който може да се диагностицират по-точно грешките. Принципно, ако коректно сте избрали вашия оператор NET1  в настройките и също правилно сте въвели своя акаунт в добавката, би трябвало да можете да се впишете в регистрацията ви. Опитайте да влезете във WEB варианта на HBO GO през браузър, за да потвърдите, че няма проблем с акаунта ви или абонамента ви. Ако през браузър работи, но в Коди добавката не можете да се впишете, ще трябва да ми изпратите пълния лог (ако е възможно на лично съобщение, защото може да съдържа някакви лични данни).
В случай, че се вписвате успешно, но не можете да отворите никакво видео, най-вероятно трябва да обновите плъгина Widevine, който автоматично се самопредлага за изтегляне и инсталиране при отваряне на видеострийма.

Като резервен вариант ви предлагам също да изпробвате европейския addon за HBO GO, който поддържа и България. Може да го откриете в официалния форум на Коди: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=339798
[Изображение: notrobosmall.jpg]
[-] The following 1 потребител Харесвания Majide's post:
  • Topper

Отговор
Европейският плъгин не работи за абонати на HBO Go през оператор, поне аз не съм успял да го подкарам.

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  VOYO Bulgaria stani_mi 1 1,841 16-07-2019, 00:41
Последна публикация: stani_mi
  FILMBOX LIVE Bulgaria Majide 0 3,777 01-01-2018, 19:12
Последна публикация: Majide

Отваряне на: