Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO Bulgaria (СПРЯНА)
(23-04-2020, 13:53)Majide написа:
(23-04-2020, 13:49)Topper написа: ...ъпдейтването под Ubuntu 18.04 LTS...
 Утре се очаква да излезе официално Ubuntu 20.04 LTS  Smile
След като обновим до него, вече може да се мисли за преминаване на алфа ентусиастите към Kodi 19 Matrix. Извинявам се за offtopic-a, но ми омръзна да чувам само лоши новини.
И как е, след 2 месеца с Ubuntu 20.04 LTS Wink
(29-06-2020, 16:39)Topper написа:
(23-04-2020, 13:53)Majide написа:
(23-04-2020, 13:49)Topper написа: ...ъпдейтването под Ubuntu 18.04 LTS...
 Утре се очаква да излезе официално Ubuntu 20.04 LTS  Smile
След като обновим до него, вече може да се мисли за преминаване на алфа ентусиастите към Kodi 19 Matrix. Извинявам се за offtopic-a, но ми омръзна да чувам само лоши новини.
И как е, след 2 месеца с Ubuntu 20.04 LTS Wink
 С Коди 18 работи както и досега. Не виждам разлика, въпреки няколкото ъпдейта на Widevine и Kodi през първото шестмесечие на годината.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Здравейте,
Имам следния проблем: След като инсталирах добавката за hbo go Bulgaria (имам платен абонамент към Теленор), влизам без проблеми в програмата, но при пускане на филм ми излиза "Време е за пуканки", за момент светва икона и не следва възпроизвеждане на видео. В момента използвам мак ос Каталина. Под Линукс (Убунто 20.04 Мейт) нямам никакви проблеми. Моля за помощ.
Поздрави
(22-10-2020, 22:53)beny1961 написа: ..при пускане на филм ...за момент светва икона и не следва възпроизвеждане на видео...мак ос Каталина...
 При първото пускане на видео, инсталира ли widevine? Ако имаш инсталиран widevine би трябвало да се получи. Поразтърси се за други хора с проблеми с InputStream Adaptive и Widevine под MAC OS, какви мерки са взели за да активират поддръжката на DRM в тяхната система.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Благодаря за бързия отговор! Влязох в настройките на Inputstream helper и там деинсталирах, а след това отново инсталирах Widevine. Изписа се съобщение, че е успешно инсталирано, но когато отидох на search - winevine, не го открих!! Същият резултат се получи и при инсталацията на Netflix, за когото имам открита сметка. Не искам да деинсталирам Коди, защото би трябвало причината да не е в самата инсталация, а някъде другаде. Прегледах и логфайла, но и там не открих нищо особено (твърде възможно е да не гледам каквото трябва). Маджиде, ще послушам съвета ти и ще прегледам постовете, свързани с Коди под Мак ОС, а след това ще пиша отново.
ПС. Същото ми се случи на няколко пъти и под Виндоуз.
Поздрави
Най-често срещаният съвет в постовете, свързани с този проблем, беше да се преинсталира начисто коди. Така и направих, въпреки че ми се искаше да разбера каква е причината. Сега добавката работи без проблеми. Моето скромно мнение е, че widevine или inputadaptiv stream не са били инсталирани там, където коди би ги познало.
Поздрави
Здравейте! Опитвам да се логна в приложението за коди на HBO GO, но винаги изписва, че има грешка и да опитам отново. Ще съм благодарен за вашите идеи и предложения!

edit: Amazon Fire TV Stick
(30-10-2020, 19:31)kalsky написа: Здравейте! Опитвам да се логна в приложението за коди на HBO GO, но винаги изписва, че има грешка и да опитам отново. Ще съм благодарен за вашите идеи и предложения!

edit: Amazon Fire TV Stick
 Дай малко повече информация: каква грешка ти показва?; можеш ли да ми споделиш log file ?; какъв вид абонамент ползваш - директен или през оператор (кой точно)?;
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Провери да не си се логнал с повече устройства.
Абонаментът, който имам е през оператор - Net1
Успях да видя лог файла след като даде грешка, сега остава да намеря начин да го споделя Smile мога да снимам екрана и да го кача тук.


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  VOYO Bulgaria stani_mi 7 10,265 18-04-2022, 13:13
Последна публикация: yanku
  FILMBOX LIVE Bulgaria (СПРЯНА) Majide 1 7,425 24-04-2021, 18:34
Последна публикация: Majide
  BRIGADA (СПРЯНА) Majide 48 71,664 03-03-2021, 20:08
Последна публикация: Majide
  DRAMAFEVER (СПРЯНА) Majide 86 109,036 18-03-2020, 11:57
Последна публикация: Majide

Отваряне на: